Diskusné fórum

Téma: RK

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
30.10.2023, 10:20
Myslím, že sme zápas kontrolovali a boli sme lepší. Len sa mi pri bránení štandardiek, hlavne v 1. polčase nepáčilo naše hlboké postavenie, skoro až na úrovni päťky a z toho vznikli dve veľmi nebezpečné situácie. Nebolo by lepšie postaviť sa vyššie, či mi ušli nejaké nové trendy?

Sme zohratejší a je to vidieť. Chcem ešte viac bodov získať aj zo zápasov s top 3 mužstvami. Za výkon proti RK chválim. Aj keď sme mali aj šťastie.

29.10.2023, 09:48
Dobrý výkon,niekdo by povedal,že Ružomberok hral slabo,ale on hral len tolko čo sme im dovolili. Tak ako aj Dunajskej Strede.
Nadpriemer hráva GIDI a tiež sa dostáva do formy Duriš . Dufajme že s Podbrezovou konečne vyhráme.

29.10.2023, 09:10
Gratulacia k dalsim 3 bodom na ´´trave´´ ktorej povinne vyhrievanie je iba na papieri. Ja osobne som bol prekvapeny ako sa nasi ku, skoro neregularnej hracej ploche prisposobili. Po tychto poslednych vysledkov by sme mohli o tyzden na Podbrezovu naplnit stadion viac ako 2 500 sosonov, co?

A ako je na tom náš trávnik? Musíme ho vymeniť?
Chce ešte niekto obhajovať prírodnú trávu?
Pre MŠK je kľúčové vedieť odohrať 3-4 stretnutia na hlavnom štadióne týždenne. Ako by to zvládla tráva?
Liga, 2.Liga, SP a Európa U19, v lepšom prípade KL,EL,CHL.

29.10.2023, 07:22
Pekný zápas, po štvrtine zápasu to vyzeralo na poriadny náklad, doslova sme ich mleli. Na druhej strane zase sme boli kúsok od toho aby sme slabou efektivitou vpredu a chybami vzadu po takomto priebehu prehrávali a verím že by ten zápas dopadol úplne inak. Takže výkon super ale stále je na čom pracovať 👍

Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.