Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Lipany vs Mšk Žilina

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
14.08.2019, 13:23
Ja by som bol pri hodnotení trochu opatrný. Vôbec nechcem našich obhajovať,ale proti takýmto súperom sa hrá vždy veľmi zle. Zvlášť ak sa nepremenia na začiatku nejaké šance. Taký súper hrá ako o život a naši isť do plných a pritom v podvedomí dávať pozor aby sa nezranili. Sú to nepríjemné zápasy. No nie smerodajné. Viac ma znepokojil druhý polčas v Michalovciach a naposledy v Ružomberku. Na tom treba popracovať a zvlášť na psychike viacerých hráčov tú sú obrovské rezervy. Musíme si uvedomiť či chceme alebo nie polovica v základe by mohla hrať ešte za dorast.
Budme trpezlivý.
"V Lipanoch aj do tretice tesná výhra, ktorou postupujeme do 3. kola" Lipany sa nás vedia dobre pripraviť Smajlík Bol to pohárový zápas a tie sú úplne iné ako tie ligové...hlavne keď sa hrá na takom ihrisku na akom sa hralo včera..)celkom ma pobavilo ako lopta zastala na kúsku zrejme umelého trávnika pri autovej čiare. SFZ by to mal okamžite riešiť Smajlík )
V 2016 a 2017 sme vyhrali zhodne 1:2...zrejme aj vtedy bolo kopec negatívnych hodnotení, že s takýmto "fodbalom" veľa vody nenamútime a pod.
A práve v sezóne 2016/2017 sme sa paradoxne stali majstrami Smajlík


13.08.2019, 22:12
Pred dvoma dňami som napísal "ja som spokojný".
A teraz? Hanba, hanba a ešte raz hanba.
Vážení pani profesionáli, vy si myslíte, že tých 1540 divákov chcelo vidieť ten futbalový odvar, ktorý ste im tam predviedli? No asi nie, asi boli zvedavý na mančaft, ktorý doma porazil Trnavu a Trenčín a vonku vyhral v Michalovciach a v Ružomberku a spolu so Slovanom ešte nestratil ani bod. Vás to neštve, že prvé mužstvo, teda vy hrá o 2 súťaže vyššie a druhé, teda béčko ešte o jednú súťaž ako domáci? Vám je úplne jedno, že máte na sebe žltozelené dresy? Vám je to jedno že hráte za Žilinu? Vám je to jedno, že na slovenské pomery máte nadštandardné podmienky? A vy sa takto predvediete?
Miesto toho, aby ste potvrdili, že výkonnostne ste úplne niekde inde ako domáci, tak vaša celková hra bola akoby bez ducha, bez záujmu, bez nasadenia, no proste lážo - plážo.
Keď Volešák nechytí čistý gól, tak neviem ako by to dopadlo.
Dúfam, že tie pokriky domácich fanúšikov po zápase "fúj hanba" " a toto je naša liga", vám nedajú poriadne spať.
Jánošík, už máš 25 rokov, kedy chceš začať podávať stabilné ligové výkony? Neviem čo je s Balajom...
Diaz po toľkých odohraných zápasoch by mal nad tou omladinou vyčnievať, no nie je to tak.
Dnes ste vážení páni profesionáli aspoň niečim vyčnievali nad domácimi a to váľaním sa po trávniku. Vás sa súper dotkne a už sa zvíjate na zemi, čo ste z cukru? Aj keď je faul... spadnem - vstanem a nepýtam si pozornosť...
Kvitujem vyjadrenie trénera o vašom výkone a dúfam, že vám to na vyhodnotení zápasu vytmaví.


13.08.2019, 22:00
inac som prekvapeny ze dnes nedostal sancu Kurminowski. moj nazor, ze by to bola velmi uderna dvojka spolu s bozenikom, ale.... nie som tu na to aby som radil, ze?....


To je pravda, ALE historia est magistra vitae. Múdry človek sa poučí, inak jo historia veľmi rýchlo dobehne. 🙂


13.08.2019, 21:24
postupili sme aj ked vykon bol nie dobry.... historia sa nebude pytat na vykon ale na vysledok....


13.08.2019, 20:06
Halák ma pobavil Smajlík no čo sa týka výkonu, bolo to naozaj nič moc - bez odvahy 1 na 1, bez pohybu, statické, pomalá práca s loptou. Hráči, ktorí mali možnosť sa ukázať moc neoslnili. Teší ma to, že si nedávame ružové okuliare a uvedomujeme si, že ten výkon nebol dobrý a nepočúvame po zápase akí sme boli dominantní a hrali žilinskú hru. Dôležitý je postup, to sa ráta v takýchto zápasoch. Myslovič pekný gól. Do budúcich zápasov by som kľudne dal viac šancí v A mužstve Kurminowskemu s Gerebenitsom. Smajlík Proti Nitre dúfam predvedieme diametrálne odlišný výkon.


Sorry: Nie Halák (diakritika), ale Balaj


Zápas ukázal staré známe veci:
1/ absolútne to nevieme na súpera so zaparkovaných autobusom
2/ k výkonu "prispeli" niektorí tragédi (Jánošík, Halák a pod.)
3/ Balaj ma znovu presvedčil o Tom, čo v tejto diskusii tvrdím neustále: Je to poleno, nemal, nemá a nikdy nebude mať perspektívu na dravēho zakončovateľa. Pohyb klátivý, čaká, kým ho trafí lopta (tak dal doteraz skoro všetky góly - buď ho trafila do hlavy alebo alebo sa motal, kde priletela náhodná prihrávka). Odporúčam vedeniu (aj keď viem, že to nečíta) poslať Balaja na hosťovanie a radšej sa venovať Gerebenitsovi, Bernátovi, Kurminowskému atď, nech chalan zbytočne nezavádza...


Filip mal včera aj smolu, keď jeho jeden pokus skončil na brvne...Pri troche šťastia to tam mohlo spadnúť a hralo by sa nám ľahšie.
V ďalšom kole ideme opäť na "blízky východ" (Hrabušice alebo Stará Ľubovňa)


Nedá mi pri pozeraní zápasu nereagovať. Načo sú nám takí hráči, ktorí nemajú odvahu alebo schopnosti urobiť aspoň jedného hráča. Krídelné priestory veľmi zlé. Ak bude vydreté víťazstvo samozrejme veľmi dobré.( V krátkodobom horizonte takto môžeme hrať, ale čo potom?)


Kľučkuj pod vodou. Dnes sa dal len prihrávať aj to nie moc odvážne.
Atmosféra ale bola ku koncu zbytočne napätá. Keby je do polčasu 0:3 tak by bol kľud.


Na horšom teréne som odohral nie jeden zápas, aspoň obhodiť hráča a utekať, jednoducho ochota hrať dopredu, digtovať hru a tvoriť bolo dnes priam povinnosťou. Naše zahrávanie rohu niekedy okolo 70 min. najlepšie vystihuje našu bezradnosť. Ak idú dvaja hráči k rohu "niečo" vytvoriť a nakoniec jez toho pomaly mala domov... strašne.
Ja som naozaj veľmi rád za všetky tie víťazstva doteraz, ale žiaľ hrá v každom doterajšom zápase, až na malé úseky bola dosť zlá. Už roky mi chyba v zálohe skutočne tvorivý hráč.


Zaujímavý názor, myslím si, že na súperovej polovici nebol priestor na Hoď a utekaj ...
Súhlasím s názorom na štandartky, kopali sme najmenej 15, bohužiaľ nedokážeme ohroziť súperovu bránu, pričom tam bolo min 4 - 5 našich hráčov s výškovou prevahou.
Niektorí hráči to brali tak na 50 %, Kaša katastrofálne prihrávky, Jánošík nulový, Demiri neviditeľný, Balaj statický, Diaz sa nepoučil zo zbabraných zápasov z jesene (strata lopty), klinček po hlavičke udrel Tomič, odporúčam chalanovi odpovedať na otázku ?? Čím som pomohol mužstvu striedaním, pochválim Viktora za prístup k zápasu, Volešáka za dva perfekt zákroky ...... dobre to zatvoril tréner,


Tomič? Tým že išiel po "stratenej lopte" tej čo ostala v mláke pri čiare a potiahol ju dopredu pred gólom, rozhodujúci moment.


13.08.2019, 20:20
Ak si zápas sledoval, tak si si asi všimol, že lopta párkrát na tom podmočenom trávníku proste zastavila zo 100 na 0. Obhadzovať si hráčov je dosť možno najhorší nápad, aký by hráč mohol dostať.


Podľa tejto logiky každá prihrávka aj dozadu. Nechcem to tu vôbec dramatizovat, preháňať a už vôbec sa s niekým hádať. Svoj názor sa však kedykoľvek obhajim.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.