Téma: Senica

paradny vstup do sezony, pekne goly. za mna spokojnost.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
10.08.2020, 11:20
Bol to zápas o prvom góle, na začiatku sme mali tlak do nejakej 20 min. ale potom do polčasu sme boli hotoví. Ak by sme inkasovali, neviem ako by to dopadlo. Ale čo sa týka výkonu tak spokojnosť, na to aké bolo teplo, tak sa celkom jazdilo a bojovalo. Podľa môjho názoru dosť oživili hru aj striedajúci hráči, ako sa vyjadril aj Staňo. Vôbec sme nestratili na kvalite po striedaniach, možno ešte naopak. Okienka v obrane boli ale chvalabohu to Senica nevyužila. Za mňa spokojnosť a teším sa na zajtra. Inak Vahan mal cez polčas pri rozvičke problém trafiť aj bránu a nevyzeralo to, že by si obul strelecké kopačky. Robil som si srandu, že to ani gól nemôže dať ak nastúpi, tak mi to pekne natrel a šupol rovno 2. Smajlík

09.08.2020, 22:40
Že sa nešprintovalo?
Takže pozrime sa na spôsob hry.
Po strate lopty sme buď atakovali súpera s loptou alebo sme vytvorili dva až tri defenzívne bloky a tam sa ide chôdzou?
Nie, šprintom pretože chôdzou by sme to blokové postavenie nestihli.
Po získaní lopty sme sa snažili veľmi rýchlo presunúť pred súperovu 16-stku a následne do nej, no a často krát aj 5-6 hráčmi a tam sa chalani dostávali šprintom, alebo sa to dá aj chôdzou?
No nedá. Ten kto chcel, tak videl tie frontálne nábehy do nebezpečných priestorov a kto nechcel tak to nevidel.
* Pri prvom góle Ďuriša bolo až 7 našich hráčov pripravených na zakončenie. Sluka zle trafil loptu, no aj tak išla na nášho hráča a bolo jedno kam by tá lopta šla, vnútro šestnástky sme mali pokryté.
* Pri treťom góle Vahana boli ďalší dvaja hráči pripravení na prípadnú dorážku
* No a aj pri štvrtom góle sme mali až troch hráčov pripravených na zakončenie.
Takže keby tam hráči nenabehli, tak by sa tam nedostali.

*** Kto pozerá na hru trošku ináč....tak musí do šprintu započítať aj pressovanie a tiež aj okamžitý návrat do defenzívneho postavenia.
Keď sa na zápas pozerám týmto priezorom, tak sú to pre mňa dosť silné pozitíva, pretože to vyplýva z kolektívneho poňatia a to sa v kolektívnych športoch ráta.
* Tréner presne vystihol Vahanové miesto, teda žiadne kraje ale podhrot (podľa Galáda 8 )
* Treba drilovať najmä hru v hlbokej defenzíve a sústrediť sa 1 na 1 lebo aj včera tam bolo zopár okienok.

10.08.2020, 00:43
palec hore botas....

Velmi dobra odpoved, Botas, pre Pavole. Dakujem.

09.08.2020, 11:44
Už po 5zapasovej dohrávke som videl rozumné , prehľadné, pohodlné, kľudné zakončovanie v gólových príležitostiach, mladé pušky si veria, majú chuť behať, makať.

Presne tak ,v defensive boli niake okienka ,mal som pocit ako by nevedeli riesit situlacii jednoducho a hlavne presne prihrat, ale chapem chce to trochu cas a nabrat skusenosti

09.08.2020, 11:42
Tak neviem, výsledok je super, ale mal som z celého zápasu pocit, akoby sa dohodli obe mužstvá, že sa nebude šprintovať. Bolo síce veľmi horúco, no v ponuke je až 5 striedaní. Tiež úplne nechápem, prečo sa nemôže hrať v neskorších hodinách.... Začiatok bol celkom fajn, ale 2. polka polčasu bola neskutočne pomalá od brankára až po Paura!!! Keby Kubo nedal gól, ani neviem, že hral. Musím však pochváliť efektivitu v 2. polčase, Vahan naskočil do zápasu super, rovnako aj Kurminowski. Po poslednom súťažnom zápase (s Michalovcami) som ale čakal trošku rýchlejšiu hru....to snáď ešte príde, stále sú to, až na Kuba, eštelen naši sopliaci.

Nuž neviem čo myslíš pod výrazom "sopliaci" __ zdá sa mi to neúctivé k chalanom, ktorí to kopú min. cca 10 rokov, prevažne v našich dresoch, inak zajtra si pozriem tie pomalé šprinty ....
Myslím si, že na začiatok sezóny bola naša hra ďaleko lepšia ako hra súpera, teda zaslúžené víťazstvo nášho nového mužstva.

Ver mi, že včerajšok musel byť fyzicky veľmi ťažký pre všetkých 12 tímov! Bol som včera ako rozhodca v Bytčici na žiackom turnaji, ktorý začínal už o 9 a končil sa o 13:00!!! Hralo sa 2x15 minút a prišiel som do šatne úplne spotený a celkom dosť mi to dávalo zabrať. Neviem si predstaviť hrať zápas v 1. lige, ísť do súbojov 2x45. minút.
Takže tak. Smajlík

Gratulácia Smajlík

09.08.2020, 08:26
krasa strieda nááááádheru

09.08.2020, 01:25
perfektny vykon az na bernata. ten bol v zapase neviditelny....

takyto vykon mu v holandsku tolerovat nebudu.

09.08.2020, 16:20
si robis srandu....LOL

prečo?čo čakas ,ze tu bude hrat do 25tky.

09.08.2020, 17:38
to ak chce hrat u tulipanoch ( predpokladam top league) tak to este musi hoodne pridat.... po vcerajsom vykone to nebolo ani na tu nasu....

Po prvom kole sa Slovanu držíme Smajlík

Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.