Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Michalovce - MŠK Žilina

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
1 2 >
20.07.2019, 22:28
Súhlas prvý polčas bol s našej strany vcelku dobrý . Druhý bol veľmi slabý s našej strany ,treba hladať príčinu. Veľmi dobrý výkon Králik pomaly sa stáva s neho stopér č.l môj názor. Fazlagič po dlhom zraní hral dobre,ale ešte to neni ono. Vallo sa zlepšuje potrebuje hrávať a bude to ešte lepšie má na to postavu a slušnú rýchlosť.20.07.2019, 22:16
Pre mňa, dnes vynikajúce 3 body, v prvom polčase smrtiace protiútoky do ktorých sa zapájalo viac hráčov a okrem troch gólov sme dosť akcií nedotiahli do konca, odvážny výkon Bernáta kým vládal.
Ani som si nevšimol, že sme druhý polčas nastúpili s novou jedenástkou, to sa môže...?


Druhý polčas bol horší, lebo sme už po prvom vyhrávali 3:0...
Zaslúžené 3 body a aj 1 miesto v tabuľke Smajlík


20.07.2019, 20:22
1. polčas bol viac menej dobrý, hrali sme s rozumom a hlavne efektivita na jednotku - 2 strely, 2 goly. Druhy polčas bol už prehnane opatrný. Jasne že michalovce prepli na vyššie obratky, ale s lepšim superom by to nula do našej siete asi nebola. Ale je to prvy zapas, vonku v michalovciach ktore vedia byť neprijemne a tak teda velka pochvala.


20.07.2019, 20:06
Výborné tri body a skvelá efektivita. To je asi tak všetko, čo sa dá na dnešnom zápase pochváliť. Duel rozhodli chyby Michaloviec na malom vápne v prvom polčase. V tom druhom podpriemerný výkon, žiadny protiútok, strela či aktívna údržba, iba pasívny blok v šestnástke, ktorý nijako neeliminoval súpera.


Musím len súhlasit


20.07.2019, 20:05
A ešte som zabudol, dnes ma príjemne prekvapila naša pravá strana Janošík-Vallo, hlavne smerom do ofenzívy. Super asistencie a presadenie sa z krídla v oboch prípadoch.


20.07.2019, 20:02
Dnes rozhodla efektivita, chvalabohu bola na našej strane a to nám vyhralo zápas. Nemám za cieľ kritizovať ale dnes sa nám Michalovce výkonom minimálne vyrovnali, v niektorých momentoch nás aj predčili. Katastrofálny druhý polčas bol podľa mňa ale skôr sposobený našou pasivitou a nechali sme úplne Michalovce prevziať iniciatívu, chvalabohu sa nám to nevypomstilo. Bohužiaľ časy Guľu sú preč a na toto si treba zvyknúť. Gratulácia k premierovým gólom Demirimu a Bernátovi - ten bol krásny. Za pochvalu stojí naše obranné pozičné postavenie a počet zblokovaných striel, natom sme naozaj zapracovali do tohto zápasu. V zápase s Trnavou musíme byť určite dynamickejší a rýchlejší v práci s loptou, s väčšou dominanciou, verím že budeme mať 6 bodov. Dnes spokojnosť s výsledkom na výkone treba popracovať a do budúcna sa nestrachovať o jasne vyhraný zápas a dohrať ho s väčšou aktivitou smerom dopredu a s dominanciou na lopte. Výsledok je veľmi dobrý vzhľadom na výkon a šance Michaloviec. Inak čo poviete na útočníka Trusu z Michaloviec? Podľa mňa sympatický výkon na svoj vek.


20.07.2019, 19:54
Prvý polčas fajn výkon. Veľmi sa mi dnes páčil Králik. Podľa mňa od neho skvelý zápas - gól si zaslúžil. Rovnako Káčer, Jánošík a Fazlagić. Je super vidieť posledných dvoch menovaných znovu v zostave. Smajlík Ale druhý polčas bol veľmi slabý, miestami sa na to naozaj ťažko pozeralo. Možno sa chalani viac namotivujú na Trnavu. Tá nás aj viac preverí. Teším sa na nedeľu. Smajlík


Ako 2polcas katastrofa


úplný suhlas


Prvýkrát vidím hrať Duriša, škoda, že sa zatiaľ prezentuje sebčenim. Smajlík


20.07.2019, 18:51
pisal som, ze tato sezona je NASAAA....
Jedna báseň Smajlík Smajlík Smajlík


1 2 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.