Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Miloš Volešák

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
21.05.2020, 09:05
Má 36 rokov, žiadne vyhliadky na dobrý prestup a chce byť tréner brankárov. Žeby mu preto Žilina prirástla k srdcu?


22.05.2020, 13:11
podla seba vidim Teba?


22.05.2020, 13:34
Pán chytrolín, najskôr to napíš správne a po druhé, aká je pointa?


22.05.2020, 14:22
botasko, keby som chcel napisat sudim teba, tak by som to napisal.
kedze som mieril na tvoje videnie sveta, napisal som to takto.


22.05.2020, 14:57
Videnie sveta a realita je rozdiel. Realita je, že Volešák má 36 r. a nik o jeho služby nestojí, inak by už bol preč a realita je aj to, že si robí trénerskú školu a chce byť trénerom brankárov. A v Žiline mu to Antošík rád umožní. Tým Volešák zabije jednou ranou dve muchy, bude chytať za plat, ktorý mu nadiktujú a zároveň dostane šancu ako začínajúci tréner. Chapenzi?


Volesak je dvojnasobny majster Slovenska vo futbale. Aj keby uz v zivote nic nedokazal, nic neodchytal a ako trener sa nikde nepresadil, vzdy je neporovnatelne viac, ako byt anonymny hejter na internete, ako si ty. Volesakovi nesiahas ani po paty, ale svoju spinavu p*pulu si to o neho budes otierat...


23.05.2020, 16:23
Ozval sa inteligent....


22.05.2020, 20:35
botas, ja tie tvoje "objavy" a postrehy asi zacnem ukladat do jedneho suboru a nakoniec to niekde vydam ako bonmoty.
Bravo, zase si objavil Ameriku :D:D:D


22.05.2020, 21:08
Uč sa chlapče!
Uč sa písať niečo zmysluplné lebo tej vaty je tu od teba neúrekom.


22.05.2020, 17:25
A na tom je niečo zlé?


22.05.2020, 15:10
:D :D


odkaz chlapec už má peniaze ?


Ako brankár je to vynikajúci, na to názor nemením a nezmením, ale ľudsky sklamanie. Pomoc materskému klubu nula, Senici, kde bol chvíľu, z peňazí zarobených v Žiline pomáha...
Samozrejme, má na právo, ale takisto si my o tom môžeme myslieť svoje.


Ja by som ho nehanil bol to srdciar a výborný brankár. Nevieme doteraz poriadne ako to bolo, celé to je zvláštne. Prišli sme o pár dobých hráčov za nič, ale treba ísť ďalej.


15.05.2020, 12:40
Asi má pekné spomienky na Senicu.
14.05.2020, 11:00
k tym vyjadreniam Angelovica a Skrtela. odkazy su tu:
Angelo: odkaz
Skrtel: odkaz


12.05.2020, 13:50
ja si myslim, ze tich co sa vratia bude viac ako iba milos....


nestraš


Keď sa vrátia tak sa vrátia len takí čo nebudú mať inú možnosť. Ani Miloš s jeho vekom a v súčastnej situácii určite moc na výber nemal. Možno ešte taký dlhodobo zranený Vlado Majdan ak sklopí uši a bude zemepána s novými podmienkami poslúchať. Tí čo si už spravili nejaké meno sa vracať nebudú. Skôr by ma zaujímalo ako to vyzerá s legionármi. Ako a kedy ich chcú dostať na Slovensko, ako to vyriešia s povinnou štátnou karanténou a podobné informácie, lebo dohratie ligy vyzerá byť čoraz aktuálnejšie. V tomto je informovanie zo strany klubu veľmi biedne a fanúšikov v tomto majú doslova naháku. Doteraz sa ani nikto oficiálne nevyjadril kto vôbec výpoveď dostal a s kým môžeme v budúcnosti počítať. Najviac sme sa mohli dozvedieť z kmotríkovej TA3, kde dal JA rozhovor, ale na vlastnej stránke ani prd.


13.05.2020, 09:52
A tiež by ma zaujímalo, že čo bude tá likvidácie znamenať v praxi.
A čo je vlastne v likvidácii? MŠK?
A čo patrí pod MŠK?......hráči, realizačný tím, akadémia, majetok, infraštruktúra, zamestnanci, atď ?
Bude nový názov klubu? Ak áno, tak čo prejde doň z MŠK? Ak tam prejdu hráči, realizačný tím, akadémia, majetok, infraštruktúra, zamestnanci atď., tak načo potom bola likvidácia?
Alebo to bol len účel ako sa zbaviť hráčov?
A ako sa ich zbaviť zadarmo? Tak toto sa zapíše natrvalo do fópa análov slovenského futbalu.
Toto nemôže pochopiť žiadny obchodník, ani žiadny majiteľ klubu....máš lukratívny tovar a ty ho predávaš, pardón, dávaš zadarmo?

Ak ostane starý názov MŠK, tak čo sa teda zmení?
Takže v čom tkvie to čaro likvidácie?


Zaujímavé sú myšlienky zverejnené v tlači hráčov Angeloviča a Škrtela.


Optimista môžeš dať na toho Angela a Škrtela odkaz? Alebo zhrnutie?

Má niekto predstavu o tom ako by sa klub mohol rozbehnúť alebo či je možné likvidáciu "stiahnuť"?
14.05.2020, 11:00
tie odkazy nefunguju , ale chod do vcerajsieho dennika sport a tam to najdes


Funkčné odkazy:

odkaz

odkaz

Angelovič bude podľa mňa označený za obyčajného pritakávača vedenia a Škrteľ si to u niektorých miestnych expertov slovami, že vie pochopiť majiteľa MŠK a pod. asi tiež trochu pohnojil...


Claudio presne viem koho myslíš a mám na to názor že aj keby JA rozdával deťom zmrzlinu na tribúne tak povedia že je to čisté zlo a kazí im zuby.
To že bez JA by sa bil do hrude pri okienku bufetu niekde na preiferií a sledoval Žilinu hrať 2. ligu a nespomínal by na Spartu, Aston, Bilbao ale na Ličartovce a Moravské Lieskové a Družstevník Báč to ich nezaujíma.


14.05.2020, 11:45
niektore weove odkazy su dlhsie, takze pouzite toto tu:
odkaz
tam vlepite do prveho okienko skopirovany odkaz na nejaky clanok, date to prechrumat tym tlacitkom pravo (skratit) a ten skracovac vam urobi novy kratky odkaz na ten clanok. ten si skopirujete a vlozite v diskusii.


Priateľu som prekvapený, že na napísané otázky nepoznáš odpoveď, aj keď čiastočné ...
Čítal som v našej diskusii, že na likvidáciu existuje zákon, dovolím si spresniť niekoľko súvisiacich zákonov, príspevok píšem ako reakciu na diskusiu fanúšikov za účelom rešpektovania faktov.
1/ Proces likvidácie začína rozhodnutím orgánu spoločnosti o zrušení spoločnosti, následne je menovaný likvidátor, ktorý je štatutárnym zástupcom spoločnosti ....... možno preto nám chýbajú informácie o našom klube, likvidátor nepotrebuje komunikáciu, má iné povinnosti.
2/ V likvidácií je spoločnosť s obchodným názvom MŠK Žilina, spoločnosť má IČO, vedie účtovníctvo - patria jej aktíva (nehnuteľnosti, peniaze, pohľadávky ...) aj pasíva ( vlastné imanie, záväzky ...), má uzatvorené pracovné a obchodné zmluvy .....
3/ Likvidátor vykonáva speňaženie majetku za účelom vysporiadania záväzkov, je povinný vyčísliť likvidačný zostatok, nasleduje výmaz spoločnosti, takže MŠK Žilina, a.s. prestane existovať.
V diskusii píšete o bohatom, ziskovom klube, dovolím si tvrdiť opak, nakoľko spoločnosť vykazuje neuhradené straty z minulých rokov cca v sume 10 mil., vykazuje záväzky v sume cca 12 mil.

Takže páni odporúčam trošku zamyslenia pred zverejňovaním informácií, inak ich môžeme pokladať za zbytočné, čo je na škodu, ak už človek vynakladá čas na ich písanie.

Som zvedavý ako ten proces náš majiteľ JA zvládne, držím palce, ABY som mohol chodiť na náš štadión na ktorom stretávam svojich priateľov,
čaro našej likvidácie je vyslovene v účelovosti a z vypočítavosti s konečným výsledkom vyhodených miliónov do vetra alebo skôr darovaných iným klubom....
Káder bol stabilizovaný a mal našliapnuté na poháre...takto my fanúšikovia musíme znova zaťať zuby a pretrpieť si 2/3 alebo aj 4 roky aby sa vychovali nejaký hráči čo aj niečo uhrajú lebo odišla najväčšia zápasová prax, kvalita, bojovnosť a najmä najlepší brankár ligy čo nám vychytal aktuálne tabuľkové postavenie.


"mal našliapnuté na poháre"?
Už nemáme našliapnuté? Miloš je posledným hráčom, ktorý sa vráti(l) do MŠK? Hádžeme flintu do žita?
Ak sa liga bude dohrávať, tak máme stále 15-bodový náskok pred Trnavou, ktorá je na 4 mieste.
Chalanom, ktorí u nás ostali verím, že to tretie miesto v pohode ukopú. A mali by aj ostatní!Vitaj späť Miloš Smajlík


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.