Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Kurminowski a lochosvili

V jednom denniku sa p.trener vyjadril že Lochosvili nepresvedčil a hľadajú mu novy klub no neviem môj názor nedostal až tak veľa šancí v A-čku aby to ukázal....a ten poliak že zatiaľ nieje lepší ako Balaj to by som tiež polemizoval aký máte vy názor??????

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Lukovi sa zacervenalo pred ocami Smajlík


Kurminowski si pýta miesto v prvom tíme...je najlepší na ihrisku.. Smajlík


Presne tak môj názor je lepší ako Balaj


20.07.2019, 11:45
Je pravda, že Lochoshvili nedostal až tak veľa šancí, zápasy Béčka napozeráné nemám. Ale výkony čo predviedol v Áčku na jar mi neprišli teda nejak extra oslňujúce. Príde mi strašne neobratný a ťažkopádny. V zápase doma so Sereďou (neviem či to bol pokyn od trenéra) strašne spomaľoval hru, priam sa bál rozohrávať dopredu a všetky lopty posúval na Kašu, tým naša hra trpela a boli sme veľmi pomalí pri práci s loptou a súper sa vždy stihol sformovať do bloku. Od mládežníckeho reprezentanta, ktorý prišiel z Dynama Kyjev by som čakal rozhodne väčšiu kvalitu a zároveň je to asi prílišný luxus ho mať ako 4-teho stopéra, lebo kvalitu na základnu zostavu neupreukázal a nepríde mi lepší ako hráči z projektu. Radšej by som uprednostnil na jeho mieste Kopasa, prípadne ideálne by bolo dotiahnuť hotového hráča do základu namiesto Králika ako bol Šušnjar, ktorý podľa mňa predvázal solídne výkony a naša defenzívna hra na jeseň mala dobré parametre. Čo sa týka Balaja, ten chlapec je kategória sama o sebe. Počas pôsobenia v Nitre sa mi páčil ale u nás mu neviem prísť na chuť. Nemyslím si, že to je typ vhodný do nášho štýlu hry, potrebujeme behavejšieho, technickejšieho útočníka s dobrým výberom miesta v 16ke. Zatiaľ jeho jediná silná stránka ktorú ukázal, je hlavičkové zakončenie. Každopádne si myslím, že aj keby dal 20 gólov za sezónu, tak ho v Žiline už nikdy nedoceníme a stále by bol terčom kritiky. Proste on ani nevyzerá ako futbalista ale skôr ako basketbalista (je vysoký a fyzicky slabý) aj s jeho pohybovou koordináciou. Aj keď v druhej lige mal obdivuhodné stats, stále mu neviem prísť na chuť a myslím, že sa naozaj do nášho systému nehodí. Kurminowski tu je iba polroka, ako som spomínal vyššie nemám napozerané zápasy Béčka ale čo som čítal názory tu na diskusii alebo čo som počul tak nehrá vôbec zle, ani tie štatistiky niesú najhoršie. Ja byť na mieste trénera určite by som viac uprednostnil Gerebenitsa s Kurminowskim pred Balajom, mám pocit že sú typologicky vhodnejší do nášho systému. Podľa mňa, jediný dôvod prečo je Balaj ešte stále v našom kádri je ten, že jeho prestup nebol z tých najlacnejších a stále veríme, že sa nejakým zázrakom prebudí a splatí nám tu prestupovú čiastku. Smajlík


20.07.2019, 13:40
ja si myslim, ze kurminowski je kvalitny utocnik, len mu chyba ta bozenikova drzost. je moc maky a to na jeho poste kde hrava je nevyhodou. naprirk tomu si myslim, ze v "a" cku dostane prilezitost a bude len na nom ako ju vyuzije.


Ponúkam svoj pohľad: Stále tu čítam o našom systéme. Ak aj z toho vychádzam, tak buď hľadám hráčov iba pre systém (podľa mňa celkom nezmysel) alebo využívam aj predností tých, ktorí sú dostupní. Teda moja odpoveď: zdravý mix. Myslím si, že keby Filip Balaj hrával pravidelnejšie na hrote a dostával kvalitné centre na hlavu tak to nebude už "len hra hlavou". Sú rôzné typológie hráčov a treba z každého prednosti vyžmýkať maximum.


Tiež si myslím, že až toľko toho neodohral, na druhej strane neviem ako sa ukazuje na tréningoch
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.