V ankete Hráč mesiaca február/marec až trojica šošonov
Po ankete Gól mesiaca február/marec, ktorú ovládol náš Lukáš Jánošík svojím exportným gólom do siete Moraviec, pokračuje portál Fortuna ligy aj so súťažou o najlepšieho Hráča mesiaca.

Vo finálovej jedenástke má najväčšie zastúpenie práve náš klub, keď sa medzi adeptmi nachádza trojica Dominik Holec, Martin Králik a Lukáš Jánošík.

Hlasovanie je spustené, svoj hlas môžete odovzdať do stredy 1. apríla.


tretí žltozelený víťaz ankety?

Najlepšia jarná forma šošonov spomedzi všetkých tímov sa premietla aj do finálovej jedenástky v ankete Hráč mesiaca február/marec. V nej majú žltozelení hneď trojité zastúpenie, a to na troch rôznych postoch - brankárskom, defenzívnom i ofenzívnom.

Prvým je Dominik Holec, ktorý si svoju jesennú formu preniesol aj do jari a v štyroch dueloch si pripísal až tri čisté kontá.

Na trávniku rovnako nechýbal ani minútu Martin Králik, ktorý svojimi štatistikami patrí medzi najlepších v lige. Mates má výrazný podiel na tom, že defenzíva šošonov inkasovala počas základnej časti iba 0,8 gólu na zápas.

Tretím do partie je útočník Lukáš Jánošík, ktorý sa na jar zaskvel Gólom mesiaca do siete Moraviec. K tomu sa však ukazoval vo výbornom svetle vo všetkých jarných vystúpeniach, v ktorých si pripísal dva góly a jednu asistenciu. 


V aktuálnej sezóne túto anketu ovládli už dvaja šošoni - v auguste triumfoval Ján Bernát, október zas ovládol Dominik Holec.


Hlasujte za svojho šošona TU a vyhrajte od Fortuny zaujímavé ceny.

Instagram feed #mskzilina