UYL | Vstupenky na Kodaň vypredané

Postupom cez Dortmund sme vyrovnali (náš) historický zápis slovenského družstva v UEFA Youth League spred dvoch rokov. A ten budeme chcieť prekonať 27. februára o 16:30 hod., kedy sa uskutoční osemfinálový súboj mládežníckej Ligy majstrov proti dánskemu súperovi – FC Kodaň.

A prekonať budeme chcieť aj historicky najvyššiu návštevu na mládežníckom zápase – 10 451 divákov, ktorá bola pod Dubňom proti Nemcom.

Vstupenky sa začali predávať v utorok 13. februára o 19:08 hod.

Na základe enormného záujmu sa vstupenky vypredali v priebehu niekoľkých hodín. Ak by boli rezervácie skupín zrušené, resp. zmenené, vstupenky pôjdu ešte do voľného predaja. V takomto prípade vás budeme informovať.

Zároveň neodporúčame kupovať vstupenky inde ako cez oficiálnu stránku Ticketportal, nakoľko nemusíte byť vpustený na štadión. režim predaja na kodaň

Lístky na februárový európsky súboj si môžete zakúpiť ONLINE na našej webovej stránke.


CENY


ZĽAVY:

  • ZDARMA: 
    • držitelia permanentiek MŠK na aktuálnu sezónu (v cene permanentky garantované svoje miesto).
    • dieťa do 3 rokov (bez nároku na sedadlo).
  • Organizované skupiny detí sa nahlasujú na mail ticketing@mskzilina.sk do stredy 21. februára do 20:00 hod. Zároveň je potrebné zaslať aj meno a telefónne číslo doprovodu (zodpovednej osoby za danú skupinu). Po termíne prihlasovania vás budeme informovať o odovzdaní vstupeniek, resp. ich zaslaní na mail ako aj o ďalších detailoch.
    • Maximálny počet lístkov na jednu skupinu, školu či tím je 50 vstupeniek (ak po deadline – 21. február – bude ešte voľná kapacita, je možné navýšiť počty vstupeniek).
    • Uprednostnené budú skupiny, ktoré boli na predchádzajúcich zápasoch UYL proti Pafosu, Sparte či Dortmundu.

Vážení fanúšikovia,

veľmi si vážime váš záujem zúčastniť sa zápasu mládežníckej Ligy majstrov proti Kodani.

Mrzí nás to, avšak kapacita miest pre organizované skupiny je už naplnená.

Ďakujeme za pochopenie a budeme sa veľmi tešiť na vašu ďalšiu návštevu Štadióna MŠK Žilina.


Facebook