Potrebujeme ťa opäť na tribúne | Predaj vstupeniek na sezónu 2021/2022
V záverečnom zápase sezóny pomohlo aj pár stoviek fanúšikov k ďalšiemu pamätnému obratu Šošonov. Od novej sezóny chceme zažívať futbalovú atmosféru na Štadióne MŠK opäť pravidelne, preto predstavujeme pri aktuálnych podmienkach kompetentných orgánov to najférovejšie riešenie.

Na novú sezónu 2021/2022 pozastavujeme predaj a obnovu permanentiek. Držitelia minulosezónnych permanentiek však budú mať ako kompenzáciu výhodnejšie vstupné počas celého ročníka.


otvorená iba západná tribúna

Spoločenská situácia sa aktuálne zlepšuje a všetci veríme v to, že novú sezónu si už užijeme spoločne na tribúnach a hlasivkami podporíme Šošonov minimálne tak ako pri úspešnom finále play-off o Konferenčnú ligu UEFA. 

Nevieme však predpovedať ďalší vývoj, a preto sme sa rozhodli pozastaviť obnovu a predaj permanentných kariet na sezónu 2021/2022. Už v predošlom ročníku sme predávali permanentky iba na jesennú časť, no už počas nej si diváci nemohli vychutnať futbal z tribúny v šiestich z celkových deviatich domácich zápasov.

Pri aktuálnych podmienkach a nariadeniach Úradu verejného zdravotníctva SR je povolená kapacita maximálne 1000 fanúšikov (v najlepšej, zelenej zóne. Momentálne sme v žltej zóne, čo znamená 500 fanúšikov), a preto po vzore baráže proti Moravciam otvoríme v novej sezóne iba západnú tribúnu, ktorá ponúka najväčší komfort pre fanúšikov (parkovanie pre všetkých bude zdarma za ZT - popri Holiday Inn). Pri chystanej rekonštrukcii v okolí štadióna to bude najpohodlnejšie riešenie pre všetkých.

Opäť bude platiť sedenie v každom druhom rade, povinné rozostupy či ďalšie hygienické opatrenia.


vstupenky iba elektronicky 

Prichádzame tak s najférovejším riešením - jednorazovými vstupenkami pre všetkých na západnú tribúnu (okrem VIP sektorov). Zároveň chceme pri epidemiologickej situácii minimalizovať kontakt pri pokladniach, a tak bude prebiehať predaj vstupeniek iba prostredníctvom internetu (Ticketportal):

  • Držitelia permanentiek zo sezóny 2020/2021 budú mať jednotné vstupné 4€. Každý držiteľ permanentky obdrží jedinečný kód, vďaka ktorému si bude kupovať elektronické vstupenky počas celej sezóny lacnejšie. 
    • Držiteľov permanentiek budeme kontaktovať (cez mail alebo SMS) počas tohto týždňa (21. - 27.6.), kde im pošleme unikátne zľavové kódy, ktoré im budú platiť na všetky zápasy tejto sezóny. Kód jednoducho zadajú pri kúpe a automaticky budú mať lacnejšiu vstupenku. Unikátny kód môžete zadať, samozrejme, na daný zápas iba jedenkrát. 
    • Permanentkárom, ktorým by unikátny kód neprišiel počas spomínaného týždňa, prosíme, aby nás kontaktovali na maile mskzilina@mskzilina.sk (do predmetu mailu je potrebné uviesť slovo permanentka) a do mailu napísali svoje meno a miesto (tribúnu, rad) pre ľahšiu a rýchlejšiu identifikáciu.
  • Ostatní - Vstupenka zakúpená cez internet (Ticketportal) alebo cez SMS - 7€.

*Ceny platia na Fortuna ligu, Slovenský pohár a na 1. predkolo (v prípade postupu aj 2. predkolo) Európskej konferenčnej ligy


  • Cena vstupeniek na II. ligu - držitelia permanentiek zo sezóny 2020/2021 - 1€ (rovnako použijú pri kúpe elektronickej vstupenky jedinečný kód), ostatní 2€ (pri kúpe cez internet)

Na Pokladniach MŠK, ktoré budú zatvorené, nájdete návod na zakúpenie vstupenky cez SMS. Rovnako bude k dispozícii aj QR kód, ktorý smartfónom otvoríte a ihneď si môžete vybrať svoje miesto a zakúpiť vstupenku.


Zároveň oznamujeme, že aktuálne pozastavujeme aj platnosť Klubových kariet MŠK.


Predaj vstupeniek na 1. kvalifikačné kolo UECL

O predaji na zápas 1. kvalifikačného kola Európskej konferenčnej ligy MŠK Žilina - FC Dila Gori, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 8. júla, budeme informovať čoskoro, keďže aktuálne ešte nedisponujeme informáciami, koľko ľudí a za akých podmienok bude môcť byť prítomných na tribúnach.