Online seminár pre trénerov
Futbalový klub MŠK Žilina organizuje v spolupráci s ObFZ Žilina a ObFZ Kysuce bezplatné online semináre pre trénerov, ktoré budú prednášať tréneri Akadémie MŠK.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť do utorka 6. apríla.

bezplatné semináre vedené odborníkmi

Čím silnejší región, tým silnejší klub.

Týmto heslom sa riadi Akadémia MŠK Žilina, ktorá aj počas núteného voľna v mládežníckom a amatérskom futbale ponúka vzdelávanie pre trénerov zo žilinského regióna.

V apríli sa tak môžu tréneri bezplatne vzdelávať na troch online seminároch:

• Štvrtok 8.4. 2021 o 18:00 hod. Špecifiká tréningového procesu prípraviek   (Prednášajúci tréneri: Zúbka, Lagovský, Miko)
  • Piatok 9.4. 2021 o 18:00 hod.  - Špecifiká tréningového procesu mladších žiakov   (Prednášajúci tréneri: Stenchlák, Repaský)
  • Sobota 10.4. 2021 o 19:00 hod.  - Špecifiká tréningového procesu starších žiakov   (Prednášajúci tréneri: Nosický, Mojžiš)

Prihlasovanie je možné do 6.4.2021 u sekretára ObFZ Žilina p. Milana Matejčíka (obfzzilina@gmail.com, +421 908 903 264)