Online prenos: MFK Dolný Kubín - MŠK Žilina 0:2 (0:1)
Vitajte pri ONLINE prenose zo stretnutia II.kola Slovnaft Cupu, finalista vlaňajšieho pohára nastúpi na trávniku treťoligového tímu MFK Dolný Kubín.

Zostava MŠK Žilina: Krnáč - Mabouka, Vavro, Akakpo, Nunes - Pich, Pečovský, Bello, Guba - Škvarka, Jelič

Zostava MFK Dolný Kubín: Trabalík – Mihálik, Sopúch, Bumbera, Laura, Tittel, Drengubiak (C), Beňuš, Šípka, Ličko, Podolský.

- stretnutie sa o chvíľu začne, žlto-zelení po víťazstve nad Slovanom prilákali na štadión v Dolnom Kubíne početnú divácku kulisu, hlavná tribúna staručkého štadióna je už takmer plná

- zápas sa začal, domáci mali úvodný výkop

- v prvej päťminútovke sme videli len dve slabé strely domácich, ktoré bez problémov chytil Krnáč a nepresnú strelu obrancu Mabouku

- 10. min. - domáci zahrávali priamy kop, ale Drengubiak z dobrej parkety trafil len múr z hráčov MŠK Žilina

- 13. min. - rýchla akcia žlto-zelených, Škvarka potiahol loptu a domáci Bumbera si dal pekný vlastný gól, keď tečoval loptu za chrbát Trabalíka - 0:1

- 26. min. - priamy kop D.Kubína zahrával z 25 m Bumbera a Krnáč loptu vyrazil spod brvna na roh, z ktorého domáci nič nevyťažili

- 28. min. - Škvarka sa ocitol v čistej šanci, ale z hranice 16-ky preloboval aj domácu bránu

- 29. min. - veľká šanca D.Kubína, sám na bránu postupoval Laura, ale jeho strelu bravúrne zlikvidoval Krnáč a vyrazl na roh

- 31. min. - Jelič sa rútil sám na Trabalíka, ale namiesto toho, aby sám zakončil hľadal prihrávkou pred bránou Picha, k lopte sa ešte dostal následne Bello, jeho strelu vyrazl domáci brankár na roh

- 40. min. - strela Bella letí mimo brány

- 43. min. - Jelič v páde zakončil vedľa brány po Maboukovom centri

- skončil prvý polčas

- začala sa druhá polovica zápasu, MŠK Žilina bez zmien v zostave

- 47. min. - Bello išiel sám na bránu, ale jeho strelu placírkou Trabalík chytil !

- 48. min. - ďalšia strela Bella, aj tentoraz úspešný brankár D.Kubína, ktorý vyrazil loptu na roh.