Na nedeľnom šlágri viaceré sprievodné aktivity pre fanúšikov
Nedeľný šláger pod Dubňom spestrí hneď niekoľko aktivít pred úvodným výkopom i cez prestávku.

V NEDEĽU K FUTBALU AJ SÚŤAŽE, TANEC, OCENENIE I GRATULÁCIE

  • K futbalu patrí aj dobrá muzika a tanec. Tentokrát priamo na trávniku privítame Folklórny súbor Rozsutec, ktorý nám tesne pred výkopom predvedie tradičnú terchovskú veselicu a pomyselne tak pokrstí nové "folklórne" kalendáre, v ktorých sme spojili tradície žilinského regiónu.
  • #20TISICOVKA zavíta do Žiliny - v penaltovom súboji proti Mr. Zero si môžete zarobiť slušné peniaze. Stačí vyhľadať v nedeľu pred zápasom hostesky pri vstupe na štadión, zaregistrovať sa a traja z vás si to vyskúšajú priamo na trávniku cez prestávku pred tribúnami.
  • Dominik Holec si z rúk zástupcov Fortuna ligy preberie ako druhý šošon v aktuálnej sezóne cenu za najlepšieho Hráča mesiaca, konkrétne Hráč mesiaca október.
  • Životného jubilea sa v nedeľu dožíva bývalý stredopoliar ZVL Žilina, bývalý tréner MŠK Žilina Vladimír Goffa. Pri tejto príležitosti mu klub MŠK Žilina odovzdá pamätný dres.
  • Tradične na vás pri každom vstupe čaká Bulletin MŠK – rozhovor s trénerom Kentošom aj o kritike na jeho osobu, s Robom Boženíkom zas o mediálnom boome, prezývkach i porovnaní reprezentácie a Žiliny, čo sa týka strieľania gólov.

Samozrejme, veríme, že tým pravým vrcholom nedeľného popoludnia bude samotný futbalový zápas, ktorý poteší každého šošona.