Kapitán rezervy Dominik Šnajder odchádza spod Dubňa

Vedenie klubu MŠK Žilina sa rozhodlo umožniť lídrovi a kapitánovi našej rezervy hľadať si nové pôsobisko, nakoľko by už v ďalšej sezóne toľko príležitostí nedostával. Dominik Šnajder strávil pod Dubňom celú svoju doterajšiu kariéru a so žltozelenými farbami, v ktorých zažil viaceré mládežnícke úspechy, sa lúči po 15 rokoch. 

Gattuso, ďakujeme a držíme palce v ďalšej kariére!


krásne roky v najlepšom klube

Opora druholigovej rezervy a jeden z najvyťažovanejších Šošonov v II. lige, ktorý na trávniku vždy nechal všetko. Cesty MŠK a Dominika Šnajdera, ktorému v klube nikto nepovedal inak ako "Gattuso či Gaty", sa však po pätnástich rokoch musia rozdeliť. 

"Žilina mi dala veľa najmä po futbalovej stránke, ale aj ľudskej, za čo jej ďakujem. Rovnako ďakujem za krásnych 15 rokov v najlepšom klube na Slovensku. Veľká vďaka patrí všetkým trénerom, ktorým som prešiel cez ruky. Taktiež som vďačný vedeniu MŠK za možnosť pôsobiť v tomto klube, že som sa tu mohol deň čo deň zlepšovať a napredovať. Bola to pre mňa česť, a to najmä v posledných sezónach, kedy som mal možnosť viesť "B"-tím ako kapitán. Ďakujem."

Stredopoliar s ofenzívnymi chuťami odohral síce za "A"-tím iba jediný duel, no v rámci "B"-tímu má na konte úctyhodných 66 zápasov s bilanciou 17 gólov a 5 asistencií. Okrem toho bol súčasťou aj našej prvej úspešnej cesty UEFA Youth League či v rámci reprezentácie Majstrovstiev sveta do 20 rokov.


Facebook