Druhý žltozelený víťaz: hlavička Dávida Ďuriša Gólom mesiaca september
Patrik Myslovič skončil tesne druhý, Adam Kopas v augustovej ankete triumfoval a aj v tej septembrovej uchmatol prvenstvo hráč MŠK Žilina vďaka vaším hlasom.

Tentokrát sa teší z ocenenia Gól mesiaca Dávid Ďuriš, ktorý sa trafil exportnou hlavičkou na pôde Ružomberka.

Svoju cenu si preberie na najbližšom domácom stretnutí proti Trnave v sobotu 22. októbra.

ocenenie za výkon v ružomberku, ktorý teraz potrebujeme zopakovať

Žiadne dlhé kombinácie. Jednoduchý, no chirurgicky presný nákop Patrika Mysloviča za obranu Ružomberka, na ktorý si naskočil Dávid Ďuriš a málo vídaným hlavičkovým lobom dokonale zaskočil všetkých na čele s domácim brankárom.

"Dedo" sa tak premiérovo teší z víťazstva v ankete Gól mesiaca, čím po mesiaci napodobnil svojho spoluhráča Adama Kopasa.

"Určite ma to v dobrom prekvapilo. Aj pre mňa to bol naozaj pekný gól a po spätnom zhliadnutí v televízii vyzeral fakt netradične. Veľkú zásluhu na tom má Paťo Myslovič, ktorý ma ideálne našiel. Bude to znieť ako klišé, ale hráme tímový šport. Preto je toto ocenenie víťazstvom a ocenením celého mužstva za náš výkon v Ružomberku. Taký potrebujeme teraz zopakovať už najbližšie v Banskej Bystrici. Verím, že sa nám to s podporou fanúšikov podarí."