Stredopoliar MŠK Žilina a člen reprezentačnej 21-ky Adam Žilák odchádza na hosťovanie do Zlatých Moraviec, ktoré sú po jesennej časti CL na šiestom mieste. Kluby sa dohodli na hosťovaní do konca jarnej časti najvyššej slovenskej súťaže. Žilák sa naposledy predviedol v prípravnom stretnutí v drese SR 21 vo Francúzsku a ako striedajúci hráč zaznamenal jediný gól slovenského výberu. Ďalší hráč širšieho kádra úradujúceho majstra, obranca Juraj Chupač odchádza na hosťovanie za rieku Moravu. Jeho novým klubom bude FK Baník Sokolov, účastník druhej českej ligy. Podobne ako Žilák aj on odchádza na hosťovanie do konca jarnej časti 2011. Obranca Martin Poleť bude v jarnej časti hosťovať v Moldave n.Bodvou a brankár Rakovan sa postaví medzi žrde takisto účastníka I.ligy, Tatrana Lipt. Mikuláš.












