U17: FC ViON Zlaté Moravce-Vráble - MŠK Žilina 2:2 (1:2)
Góly: 27. Hipš (pok. kop), 90. Štuller - 22. Rehák, 24. Chlepko (pok. kop)
Rozhodca: Kováč - Frajka, Rajtar
FC ViON Zlaté Moravce-Vráble
Zábojník - Hitka, Štuller, Benko, Farský, Király (C) (63. Barát), Jánošov, Hipš, Gajdoš, Homola, Nipča (88. Nagy)

Jokl - Bukovčan, Dovičák, Pavlík, Rehák - Filo (C) (83. Dolník), Chlepko (71. Šinko), Hriňa (63. Šlosár) - Adamica (46. Pekelský), Kóša, Klaučo
Výsledkovo rovnako dopadol zápas mladšieho dorastu do 17 rokov ako duel starších kolegov z U19-tky. Líšil sa ale priebeh zápasu. Šošoni šli v prvom polčase do dvojgólového trháku po presných zásahoch Reháka a Chlepka. Na tie však ešte do pol času domáci odpovedali úspešnou penaltou. Po zmene strán sme boli naďalej aktívni, ale ViOn dokázal v poslednej minúte, na našu smolu, vyrovnať na konečných 2:2.

Daniel Valach, tréner MŠK Žilina U17
"Výsledok mrzí, pretože celozápasovú prevahu sme nepretavili do víťazstva. Zlyhali sme vo finalizácii, a naopak, pri oboch inkasovaných góloch sa nevyhli veľmi zbytočným zaváhaniam. Bolí to o to viac, že vyrovnávajúci gól sme inkasovali v poslednej minúte. Chlapci však makali, preto dáme hlavu hore a ideme ďalej."