ŽK: 82. Sova - 43. Urgela, 73. Gomola
Rozhodca: Dzivjak - Hrebeňár, Maliňák
Rodák - Lichvár, Loffay, Marton (46. Varga), Marcinko, Marcin (46. Lukács), Sova, Griger, Tóth (81. Harvila), Ntotis (71. Čabra), Kovalčin (64. Rečičár)

Belaník - Tandara, Leitner (C), Luka, Kopásek (67. Hunčík) - Gomola, Oravec, Urgela (46. Javro) - Vaľovčin (76. Trabalík), Bombík (67. Šnajder), Hamza (83. Gajdoš)

V nedeľňajšej dohrávke 11. kola cestovali žltozelení na východ republiky, kde sa postavili Michalovciam, ktoré boli v tabuľke na chvoste. Takéto zápasy však bývajú náročné, no šošoni k tomu pristúpili zodpovedne a gólom v každom polčase otupili snahu domácich. Výhra 2:0 nás drží na špici tabuľky s ostatnými konkurentami.

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"Dnes nás čakal ťažký zápas z pohľadu mentálnej stránky, aby sme boli hlavne dobre nastavení, čo chalani svojím zodpovedným prístupom splnili. Čo nám dnes chýbalo, bol ešte väčší pohyb, aj keď sme celý zápas hrali do zhustenej obrany súpera. Okrem gólov sme dvakrát nastrelili konštrukciu brány a ešte sme nedotiahli niekoľko sľubných akcií. Súper hrozil najmä prvý polčas, keď hral s vetrom, po štandardkách. V druhom dejstve sme stihli vyriešiť ešte jednu väčšiu príležitosť, ktorú si Michalovce vypracovali.Chalanom patrí pochvala a poďakovanie za prístup a výkon v zápase, aj keď bežecky to mohlo byť lepšie."