Zápas Brentford F.C. - MŠK Žilina
Brentford F.C. - MŠK Žilina
Góly: Coote, Archibald - Polievka
ŠTATISTIKY
"B"+U19: Brentford U23 - MŠK Žilina 2:1 (1:1) Góly: / prípravné stretnutie Zostava MŠK:
Holec - Majdan (60. Šušolík), Kaša, Hancko, Sluka (5. Hučko) - Klec (82. Majštiník), Cociuc (60. Václavik), Polievka (60. Gerebenits) - Jánošík (70. Martinček), Mráz, Davidas (70. Kopas)
Tibor Goljan, asistent trénera MŠK Žilina B
"Výborný medzinárodný zápas, ktorý bol dobrou skúsenosťou pre našich mladých hráčov a zápasová prax pre hráčov z "A"-tímu. Zápas mal vysoké tempo, nasadenie v súbojoch, hernú kvalitu na oboch stranách. Boli sme futbalovejším tímom, škoda, že sme za stavu 1:0 po krásnom góle Roba Polievku nezvýšili svoj náskok. Najskôr neuznaný gól Kašu, tutovky Jánošíka, a tak prišiel zákonitý trest v podobe vyrovnávajúceho gólu. Druhý polčas sme nezvládli finálnu fázu a nedokázali skórovať a odskočiť. Angličania využili svoju šancu a nakoniec sa tešili z výhry 2:1."
Prípravné zápasy,
piatok 14. 7. 2017