V utorok na Sereď prvých 500 fanúšikov, otvorená bude iba západná tribúna
Sezóna pokračuje pre Šošonov aj počas tohto týždňa, keď v utorok o 19:00 hod. privítame v semifinále play-off o Európsku konferenčnú ligu mužstvo Serede.

Tentoraz bude otvorený štadión pre všetkých (nielen permanentkárov), ktorí budú disponovať testom, resp. oficiálnym potvrdením, bude tentoraz otvorená iba západná tribúna.

Klub poskytne týmto fanúšikom vstup na zápas zdarma.


otvorená iba západná tribúna

Na základe aktuálnej vyhlášky sa môže športového podujatia zúčastniť v exteriéri maximálne 500 fanúšikov.

Zároveň je pre prítomných divákov povinný pre vstup na športové podujatie:

  • negatívny výsledok RT-PCR/LAMP testu nie starší ako 72 hodín alebo
  • negatívny výsledok antigénového testu nie staršieho ako 24 hodín alebo
  • potvrdenie o očkovaní (najmenej 14 dní od očkovania druhou dávkou mRNA vakcíny, alebo 4 týždne od očkovania prvou dávkou vektorovej vakcíny, alebo 14 dní po prvej dávke ľubovoľnou vakcínou, ak osoba bola zaočkovaná do 180 dní od prekonania COVID-19) alebo potvrdením o prekonaní ochorenia nie starším ako 180 dní. Táto povinnosť sa nevzťahuje na deti do 10 rokov

Preto bude pre prvých 500 prítomných (nielen držiteľov permanentiek) spĺňajúcich vyššie spomenuté nariadenia:

  • vyhradená IBA ZÁPADNÁ TRIBÚNA (otvorený vstup 2 a 4)

Preto odporúčame prísť v dostatočnom predstihu, pretože zároveň bude pri vstupe povinnosť vyplniť dotazník s evidenciou divákov (meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa trvalého pobytu a telefonický kontakt. Po uplynutí 14 dní budú tieto osobné údaje zničené). Brány štadióna sa otvoria klasicky - hodinu pred výkopom, tj. od 18:00 hod.

Sedenie bude umožnené v každom druhom rade, preto bude tzv. voľné sedenie (držiteľ permanentky nemá garantované svoje miesto).

Zároveň upozorňujeme, že bufety budú zatvorené, nakoľko nie je povolená konzumácia jedla a nápojov.