Proti Michalovciam už s 50% kapacitou štadióna a prekvapením pre všetkých fanúšikov
Od 1. júla sú na Slovensku povolené športové súťažné podujatia s viac ako 1000 účastníkmi za podmienky dodržania šachovnicového sedenia. Tribúny môžu byť zároveň naplnené maximálne do 50% kapacity štadióna.

Na Štadióne MŠK to v praxi znamená, že posledný ligový zápas aktuálnej sezóny proti Michalovciam si budú môcť vychutnať konečne nielen všetci držitelia permanentiek, ale aj ďalší záujemcovia o vstupenky. A to dokonca aj s prekvapením.


spokojní fanúšikovia aj klub

Futbalisti MŠK Žilina sa museli v prvých dvoch atraktívnych súbojoch nadstavbovej časti zaobísť bez značnej podpory fanúšikov. V ďalších dvoch kolách čakajú žltozelených stretnutia na súperových ihriskách (v Ružomberku a v Dunajskej Strede), no a v júli zavŕšime skrátenú skupinu o titul domácim zápasom proti Michalovciam (sobota 11. júla o 18:00 hod.).

Pri vyššie spomenutom uvoľnení obmedzení to znamená, že na stretnutie sa dostanú všetci držitelia aktuálnych permanentiek a zároveň pôjdu zvyšné vstupenky do voľného predaja.


Uvoľnenie opatrení zároveň využijeme na prekvapenie nielen pre žilinských fanúšikov, ale celú futbalovú verejnosť. Informovať o ňom budeme už čoskoro.