Pred večerným výkopom: Vstupenky stále v predaji + organizačné pokyny pre fanúšikov
Čas 18:00 hod. sa blíži a vy ešte stále môžete Šošonov podporiť v odvetnom súboji proti Jabloncu.

Prinášame vám organizačné pokyny pre fanúšikov, ktorí sa chystajú prísť vo štvrtok na Štadión MŠK.

Upozorňujeme, že pokladne na štadióne budú zavreté.

• Na súboj play-off o Európsku konferenčnú ligu bude otvorená západná tribúna (vchod 2, 3, 4), východná tribúna (vchod 6) a severná tribúna (vchod 10) - KAŽDÝ FANÚŠIK UŽ MÁ VSTUPENKU (RESP.SVOJU PERMANENTKU) NA PRESNÉ MIESTO. Preto žiadame o dodržiavanie sedenia na svojom mieste. Usporiadatelia budú nápomocní a budú pomáhať pri usádzaní.
    • Štadión bude otvorený už dve hodiny pred výkopom - tj. od 16:00 hod.
      • Dôrazne preto žiadame všetkých fanúšikov, aby prišli na duel v dostatočnom predstihu, nakoľko pri vstupoch bude prebiehať kontrola potrebných dokumentov.
  • Bufety už budú otvorené, k dispozícii budú pre fanúšikov na oboch tribúnach aj externé bufety (pred ZT - Treska Bar + ďalší bufet, pred VT - stan pri kaplnke).
  • Parkovanie bude zdarma za východnou aj západnou tribúnou (P1 a P3). Prosíme fanúšikov, aby uprednosťnovali parkovanie za východnou tribúnou z kapacitných a logistických dôvodov.
  • Je povinné nosiť rúško, resp. mať prekryté horné dýchacie cesty počas celého stretnutia, rovnako tak dodržiavať všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia a riadiť sa pokynmi usporiadateľov. Pri vstupoch na štadión bude umiestnená dezinfekcia rúk.
  • Fanshop MŠK (na južnej tribúne) bude otvorený od 16:00 - 19:00 hod. Zakúpiť si okrem iného môžete aj pamätný šál.
  • Chystáme aj pravidelný Bulletin MŠK, ktorý si môžete prečítať na tribúne pred zápasom, avšak iba v elektronickej podobe.

PREDAJNÉ MIESTA TICKETPORTALU

PRAVIDLÁ pri vstupe: čím sa musím preukázať?

Zápas bude v režime OTP (osoba plne očkovaná, testovaná alebo prekonala COVID-19).

Podľa aktuálnych pravidiel môže byť zaplnená 75% kapacita štadióna, a tak to ostane aj v čase odvetného výkopu. Na Štadión MŠK tak môže prísť podporiť Šošonov viac ako 8000 fanúšikov. Bufety už budú otvorené.

V dobe začiatku hromadného podujatia bude musieť fanúšik (podľa najnovších opatrení, ktoré platia od pondelka 16. augusta):

• disponovať negatívnym výsledkom testu na ochorenie Covid-19:
    • nie starším ako 72 hodín v prípade RT-PCR alebo LAMP testu,
    • nie starším ako 48 hodín v prípade ATG testu,
  • alebo potvrdením o očkovaní proti ochoreniu Covid-19:
    • najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovania s jednodávkovou schémou,
    • najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovania s dvojdávkovou schémou,
    • najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovania, ak bola prvá dávka očkovania podaná do 180 dní od prekonania COVID-19,
  • Akceptované je aj oficiálne potvrdenie o prekonaní ochorenia Covid-19 nie staršie ako 180 dní.
  • Výnimka platí pre deti do 12 rokov.