Pred večerným výkopom: Vstupenky stále v predaji + organizačné pokyny pre fanúšikov
Čas 18:45 hod. sa blíži a vy ešte stále môžete Šošonov podporiť v odvetnom súboji proti Tobolu.

Prinášame vám organizačné pokyny pre fanúšikov, ktorí sa chystajú prísť vo štvrtok na Štadión MŠK.

Upozorňujeme, že pokladne na štadióne budú zavreté.

• Na súboj 3. kvalifikačného kola Európskej konferenčnej ligy bude otvorená západná tribúna (vchod 2, 3, 4) a východná tribúna (vchod 6) - KAŽDÝ FANÚŠIK UŽ MÁ VSTUPENKU (RESP.SVOJU PERMANENTKU) NA PRESNÉ MIESTO v každom druhom rade. Preto žiadame o dodržiavanie sedenia na svojom mieste. Usporiadatelia budú nápomocní a budú pomáhať pri usádzaní. Pokiaľ by sa kapacita ZT a VT naplnila, spustí sa predaj aj na južnú tribúnu.
    • Dôrazne preto žiadame všetkých fanúšikov, aby prišli na duel v dostatočnom predstihu, nakoľko pri vstupoch bude prebiehať kontrola potrebných dokumentov.
  • Bufety budú zatvorené, ale k dispozícii budú pre fanúšikov na oboch tribúnach externé bufety (pred ZT - Treska Bar + ďalší bufet, pred VT - stan pri kaplnke), do ktorých môžu kedykoľvek ísť aj počas zápasu. Usporiadateľ vás po skontrolovaní pustí naspäť.
  • Parkovanie bude zdarma za východnou aj západnou tribúnou (P1 a P3). Prosíme fanúšikov, aby uprednosťnovali parkovanie za východnou tribúnou z kapacitných a logistických dôvodov.
  • Je povinné nosiť rúško, resp. mať prekryté horné dýchacie cesty počas celého stretnutia, rovnako tak dodržiavať všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia a riadiť sa pokynmi usporiadateľov. Pri vstupoch na štadión bude umiestnená dezinfekcia rúk.
  • Fanshop MŠK (na južnej tribúne) bude otvorený od 15:00 - 19:00 hod. Zakúpiť si okrem iného môžete aj pamätný šál.
  • Chystáme aj pravidelný Bulletin MŠK, ktorý si môžete prečítať na tribúne pred zápasom, avšak iba v elektronickej podobe.
  • Rovnako chystáme polčasový kvíz, nachystajte si preto svoje mozgové závity. Budeme totiž hrať o tri darčekové poukážky od Be Lenka v hodnote 60€, 90€ a 130€.

PREDAJNÉ MIESTA TICKETPORTALU

PRAVIDLÁ pri vstupe: čím sa musím preukázať?

• V dobe začiatku hromadného podujatia bude musieť fanúšik (podľa najnovších opatrení, ktoré platia od 23. júla):
    • disponovať negatívnym výsledkom testu na ochorenie Covid-19 (RT-PCR/LAMP testu nie starší ako 24 hodín).
    • alebo potvrdením o očkovaní proti ochoreniu Covid-19:
      • najmenej 14 dní, ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,
      • najmenej 21 dní, ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou,
      • najmenej 14 dní a nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.
  • Akceptované je aj oficiálne potvrdenie o prekonaní ochorenia Covid-19 nie staršie ako 180 dní.
  • Výnimka platí pre deti do 12 rokov.

Upozorňujeme, že negatívny výsledok AG testu už nie je akceptovaný najaktuálnejšou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR!