Filip Balaj: ”Cez polčas nám tréneri pomohli, škoda len, že nepadol tretí, vytúžený gól.”
Futbalisti MŠK Žilina nezaknihovali do tretice jarnú výhru. Dunajskú Stredu sme nezdolali ani v jedenástom zápase v rade, i keď nedeľná remíza 2:2 je aj podľa slov hlavného trénera žltozelených Pavla Staňa malým víťazstvom.

K jarným dvojgólovým strelcom - Lukášovi Jánošíkovi a Dawidovi Kurminowskemu - sa pridal Filip Balaj, ktorý v rozmedzí ôsmich minút zmazal dvojgólové manko DAC-u.

druhé miesto vzpruhou

Po prvom polčase už viacerí fanúšikovia odpisovali tím Pavla Staňa, ktorý do kabín odchádzal s dvojgólovým mankom na súpera a navyše bez streleckého pokusu na bránu.

Po zmene strán však prišlo k zlepšeniu výkonu, pričom už v 58. minúte bolo vyrovnané. O oba presné zásahy sa postaral útočník Filip Balaj, ktorý zužitkoval dobrú prácu útočného kolegu Dawida Kurminowskeho a dvakrát "doklepol" jeho pokusy za brankára Jedličku.

Kde videl "Bali" rozdiely medzi prvým a druhým polčasom, mali sme podľa neho na tretí gól?

Vo videu aj záznam tlačovej konferencie.