\ Permanentky » Vstupenky » MŠK Žilina

Permanentky

PREDAJ PERMANENTIEK NA SEZÓNU 2024/2025

Predaj permanentiek na novú sezónu 2024/2025 začína v utorok 7. mája.

Pre individuálne žiadosti nám môžete napísať mail na vstupenky@mskzilina.sk.

V každej zažijeme jedinečné emócie, víťazstvá i trpkejšie okamihy. Každá sezóna však svojím scenárom napíše neopakovateľný príbeh. A mať pri tomto príbehu svoje stále miesto za najvýhodnejšiu cenu, to je permanentka MŠK Žilina. Tú svoju môžete mať už od 7. mája. Vytvor tento príbeh s nami.

Okrem garancie viac ako 30 domácich stretnutí vo všetkých súťažiach ročníka 2024/2025 vám prinesie permanentka nové benefity či automatickú účasť v súťaži o hodnotné ceny.

nové benefity

Aby to bola karta plná zliav a výhod, ktorú môžete využívať prakticky dennodenne, nie iba na futbale. Permanentka MŠK prichádza na blížiaci sa ročník 2024/2025 v novom dizajne, s tvojou prezývkou priamo na sedačke, s veľkou tombolou i celoročnými zľavami u našich partnerov.

Vernosť sa počíta.

Automatická je zľava 10% na nové permanentky pre držiteľov permanentiek zo sezóny 2023/2024. V novej sezóne 2024/2025 zároveň dávame možnosť získať na ďalšiu sezónu (2025/2026) až 20 % zľavu na kúpu novej permanentky v prípade, že nevymeškáte ani jedno domáce ligové stretnutie.

A čo sa týka veľkej tomboly, čakajú vás hodnotné ceny i zážitky, ktoré si len tak "nekúpite”. Okrem iných welness pobyt pre celú rodinu, Voyo na rok zdarma, kopačky, auto na víkend či večera s hráčom a mnoho ďalších…

K tomu celosezónna zľava v Treska bare, lacnejší servis auta alebo zľavy v reštauráciách či wellnesse. Stačí vytiahnuť permanentku MŠK a platíš menej.🔰

predaj na pokladni i online

Ako funguje nový ticketingový systém a kúpa permanentky cez neho?

• S kúpou permanentnej karty súvisí registrácia každého držiteľa s nasledovnými údajmi: meno, číslo občianskeho preukazu (pri dieťati rodné číslo), funkčný mail (cez ktorý vás budeme kontaktovať v prípade výhry, resp. ďalších výhod), telefónne číslo.
    • ONLINE: Na vami zadaný mail vám príde po zaplatení permanentka a už je na vás, či si ju do telefónu uložíte v rámci peňaženky (wallet) alebo iným spôsobom. Zároveň do poznámky napíšete, aké meno/prezývku chcete na svoju sedačku.
      • PREDKUPNÉ PRÁVO pre držiteľov permanentiek zo sezóny 2023/2024: pri kúpe zadáte "promo kód", čo je 8-miestny kód na zadnej strane vašej permanentky (alebo v maile, ktorý ste zadávali pri kúpe permanentky - v prípade uloženia permanentky do wallet). Následne vám systém umožní kúpu vášho miesta, resp. vami vybraného nového miesta s 10% zľavou.
  • NA POKLADNI: Rovnako to funguje aj pri osobnom nákupe na Pokladni 1 (južná tribúna - pri Sieni slávy a fanshope) - na vami zadaný mail vám príde permanentka a už je na vás, či si ju do telefónu uložíte v rámci peňaženky (wallet) alebo iným spôsobom. Iba na pokladni MŠK je možné získať za príplatok 2€ aj fyzickú plastovú permanentnú kartu s novým dizajnom. Viac informácií i súčinnosť pri aktivácii permanentky vám poskytnú priamo predajcovia na pokladni. Zároveň predajcom uveďte, aké meno/prezývku chcete na svoju sedačku.

ČASOVÁ OS PREDAJA

• 7.5. - 18.5. | PRVÁ FÁZA PREDAJA (pre všetkých + zároveň s garanciou predkupného práva na svoje miesta pre držiteľov permanentiek zo sezóny 2023/2024)
  • 18.5. - 20.7. | VOĽNÝ PREDAJ (pre všetkých + už bez garancie predkupného práva pre držiteľov permanentiek zo sezóny 2023/2024. Zároveň je 20. júl posledným dňom, kedy si môžete kúpiť permanentku na pokladni s možnosťou vlastnej nálepky na sedačke a možnosťou zapojenia sa do veľkej súťaže na prvom domácom ligovom zápase sezóny).
OTVÁRACIE HODINY POKLADNE 1 (na južnej tribúne):

KAŽDÝ UTOROK a ŠTVRTOK (14-18 hod. - rovnaké otváracie hodiny ako Fanshop MŠK sídliaci rovnako opäť na južnej tribúne)

KAŽDÁ SOBOTA (9-12 hod.)

Po 20. júli bude pokračovať predaj permanentiek online formou bez možnosti personalizovanej nálepky na sedačku či zapojenia sa do súťaže.

ceny permanentiek

*Nálepka s prezývkou (menom) na sedačke je dostupná všade okrem sektorov VIP C a VIP D.

*Kúpa mužskej permanentky do rodinného sektoru je podmienená kúpou minimálne jednej detskej permanentky.

*Balíkovú permanentku do rodinného sektoru (VIP K, VIP M a VIP L) je možné zakúpiť iba priamo na pokladni.

*Dôchodca = osoba nad 65 rokov.

*Držitelia preukazov ŤZP majú vstup zdarma.

*POZOR: Zľavnené permanentky budú na displeji turniketu audiovizuálne odlišené.

permanentky pre firmy

Permanentka ako benefit pre zamestnancov? Alebo zviditeľnenie sa Štadióne MŠK? Pre každú firmu vieme ušiť ponuku na mieru, stačí nás kontaktovať na mail mskzilina@mskzilina.sk.