U17 | MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 7:0 (5:0)
I. LMD - U17,
piatok 26. 4. 2024 od 13:00
Štadión MŠK Žilina
MŠK Žilina - ViON Zlaté Moravce
Góly: 5., 43. a 68. Smák, 17. a 79. Tichý (prvý z PK), 9. Rajnoha, 27. Kme
ŽK: bez kariet
Rozhodca: Krško - Hrobárik, Charbuliak
Marek - M. Bortoli, Okál, Mišiak (C) - Mikunda (70. Minárik), Smák, Rajnoha (63. Roháč), Korenčík (46. Koščalík) - Koribský (46. Meško), Tichý, Kme

FC ViON Zlaté Moravce-Vráble
M. Gajdoš - Majer, Lužák (83. Pavlík), Homoža, Majerčík (C), Vörös, Belička (62. Dubay), Lacena, Macák (62. Lika), J. Gajdoš, Akopian

Jednoznačná demolácia pod Dubňom! Šošoni nedali poslednému tímu tabužky žiadnu šancu a radujú sa z vysokého víazstva. Už po desiatich minútach sme viedli o dva a do polčasu sme vybudovali pohodlný pägólový náskok, ktorý sme po zmene strán ešte dvakrát zvežadili. Hetrikom sa blysol Julián Smák, ktorému s dvomi presnými zásahmi sekundoval Samuel Tichý. Obrana na čele s gólmanom Jakubom Marekom si zase pripísala čisté konto.

záznam zápasu

Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U17
"Počas celého zápasu sme boli výrazne herne lepší. Keď sme pridali k nášmu výkonu aj efektivitu, zaslúžene sme vysoko zvíazili. Výsledok nepreceňujeme, nakožko nás super dostatočne nepreveril. Ale povzbudení a s pokorou ideme do ďalších dní."
I. LMD - U17,
piatok 26. 4. 2024 od 13:00