U15 | Finále proti Spartaku sme nezvládli, Šošoni tak berú striebro
Diváci: 250
Rozhodca: Libiak - Tůma, Dobrík
FC Spartak Trnava
Húska - Bohmer, Pristach, Duchovič, Kováč (41. Kubovič), Farkaš (C), Turanský (79. Baranovič), Ležák (56. Ptačín), Špačinský, Bukovský, Priecel (68. Kopaj)

Labaj - Kysela (41. Murček), Pavlík (C), Meško (41. M. Bortoli), Mišiak - Stručka (56. Roháč), Baleja, Blaško (41. Minárik) - Straka (41. Smák), Bondarenko (41. Tichý), Kováčik
Vďaka svojim výborným výkonom počas celej sezóny si naši starší žiaci do 15 rokov predĺžili sezónu až do finále o Majstra Slovenska. V samotnom stretnutí to bolo proti Spartaku Trnava dlho vyrovnané a aj po polčase svietil nerozhodný stav 0:0. Do druhého dejstva sme poslali viacero čerstvých hráčov, no želaný efekt to nemalo a naopak, po prvý raz sme inkasovali po nedorozumení v defenzíve. Väčšie šance z našej strany neprichádzali, a tak súper ešte do konca duelu pridal ešte ďalšie dva góly. Z finále teda napokon berieme po prehre 0:3 pekné druhé miesto.

Chalani, gratulujeme k striebru!

záznam zápasu

Ľuboš Nosický, tréner MŠK Žilina U15
"Prvý polčas priniesol vyrovnaný zápas, obe mužstvá sa snažili donútiť súpera ku chybám. V druhom polčase sa super ujal vedenia a potom už kontroloval priebeh duelu. My sme sa v zápase dokázali dostať do niekoľkých šancí, ale nedotiahli sme ich do gólov. Chalani sa snažili a makali, a aj keď nám dnešný súboj výsledkovo nevyšiel, počas celej sezóny ukázali, že majú veľký potenciál do budúcna."