Odchovanec Adam Kopas s novou zmluvou
Ešte pred začiatkom novej sezóny sa vedenie MŠK Žilina dohodlo na predĺžení spolupráce s ďalším talentovaným odchovancom, ktorý si počas nedávno skončenej sezóny pripísal prvé ligové štarty.

Novú zmluvu podpísal 19-ročný defenzívny univerzál Adam Kopas, ktorý pôsobí v Akadémii MŠK Žilina už od svojich šiestich rokov. Stopér či defenzívny stredopoliar s výbornou strelou predĺžil so šošonmi kontrakt do 30. júna 2022.

dostať sa pravidelne do zostavy "A"-tímu

Rodák zo Zástrania, ktorý neobliekol nikdy iný dres než ten žltozelený, s radosťou prijal možnosť predĺžiť spoluprácu so svojím rodným klubom.

"V prvom rade ďakujem MŠK Žilina, že mi dal možnosť a dôveru pokračovať v klube. Je to môj jediný klub v kariére, preto mu to budem chcieť splatiť čo najlepšími výkonmi a výhrami. Najväčšou motiváciou pre nás mladých je pravidelne hrávať v lige. V budúcom ročníku mám teda ambície výraznejšie sa presadiť do zostavy prvého tímu. Samozrejme veľmi nás motivuje aj zahraničie, kde sa v posledných rokoch dostalo viacero chalanov z MŠK," povedal Adam Kopas, ktorý počas leta oslávi okrúhle 20. narodeniny.

Instagram feed #mskzilina