Naši žiaci zo ZŠ Závodie vďaka víťazstvu povzbudzovali Slovákov v Rijeke
Školský pohár Slovenskej sporiteľne pripadol do rúk ZŠ s MŠ v Závodí, ktorú navštevujú mnohí mladí šošoni. Pár z nich si vychutnalo zážitok, na ktorý sa len tak nezabúda.

Stretli sa totiž s viacerými bývalými šošonmi, ktorí sú členmi slovenskej futbalovej reprezentácie.

Mladí víťazi pohára totiž dostali lístky na kvalifikačný zápas Chorvátsko - Slovensko v Rijeke. Hoci na Jadrane nepanovalo dobré počasie, žiaci si aj tak užili tréning našej futbalovej reprezentácie či fotenie s jednotlivými hráčmi, medzi ktorými nechýbal ani náš Robo Boženík.

Čerešničkou na torte bol, samozrejme, zápas proti úradujúcim vicemajstrom sveta. Ten síce nevyšiel, ale žiaci si ho napriek tomu výdatne užili svojím povzbudzovaním. Nech sú takéto zážitky motiváciou do ďalšieho rastu mladých šošonov.