Akadémia MŠK a Škola futbalu prichádzajú s II. ročníkom letných futbalových kempov
Leto 2022 sa nezadržateľne blíži a s ním aj druhý ročník futbalových kempov spoločne organizovaných Školou futbalu a Akadémiou MŠK Žilina. Po úspešnom minulom roku sa opäť stretneme na siedmych miestach v okolí Žiliny. Chýbať nebudú ani futbalové vzory, hráči "A"- tímu MŠK Žilina.

Chlapci, dievčatá, budúci Šošoni aj Šošonky, tešíme sa na vás na najlepších kempoch futbalového leta 2022.

futbalové leto s futbalovými vzormi

Čo? VII. ročník Školy futbalu a II. ročník v spolupráci s Akadémiou MŠK Žilina

Pre koho? pre chlapcov a dievčatá vo veku 5 - 15 rokov (ročníky 2016 - 2006)

Kedy a kde?

Cena: (najvýhodnejšia cena do 31. marca 2022)

• od 161 eur (bez ubytovania)
  • od 275 eur (s ubytovaním)

Futbalové kempy budú prebiehať pod osobným drobnohľadom skúsených trénerov z Akadémie MŠK Žilina. Na kempe sa zúčastnia aj ich ambasádori – hráči "A"- tímu MŠK Žilina (napr. Anang, Kopas, Petráš, Minárik, Nemčík či Belko) alebo dlhoročná opora Šošonov a súčasný asistent trénera v "B"- tíme MŠK Viktor Pečovský.

Všetky ďalšie podrobné informácie spolu s registráciou nájdete na stránke skolafutbalu.sk