Akadémia MŠK: Týždenný program zápasov (28.9. - 4.10.)
PROGRAM ZÁPASOV AKADÉMIE MŠK ŽILINA V 40. KALENDÁRNOM TÝŽDNI.

Mládežnícke zápasy sa odohrajú bez divákov. Dôrazne žiadame o rešpektovanie tohto nariadenia všetkých účastníkov a najmä rodičov.

streda 30.9.

U13: MŠK Žilina - Krásno nad Kysucou U15 8:0 (1:0) Góly MŠK: Skaličan 3, Žilinský 2, Surán, Michálik, Belák | dohrávka 3. kola II. LSŽ U15 skupina sever

U10: MŠK Žilina - Krásno nad Kysucou U13 1:0 (0:0) Gól MŠK: Šimun | dohrávka 3. kola II. LMŽ U13 skupina sever

ŽENY: FC Košice - MŠK Žilina 0:4 (0:0) Góly MŠK: Pružinská, Grečnárová, Krajčíová, Baníková | 2. kolo Slovenského pohára žien

sobota 3.10.

"B": Liptovský Mikuláš - MŠK Žilina 2:1 (1:1) Gól MŠK: Jibril | 11. kolo II. ligy

U17: MŠK Žilina - Michalovce 4:0 (2:0) Góly MŠK: Sauer 2, Javorček, Jaššo | 11. kolo I. LMD

U16: MŠK Žilina - Michalovce 2:1 (2:1) Góly MŠK: Vaľko 2 | 11. kolo I. LMD

U15: MŠK Žilina - Jupie Podlavice 5:0 (1:0) Góly MŠK: Šlosár 2, Staník, Filo, Šinko | 6. kolo I. LSŽ skupina stred

Patrik Mojžiš, tréner MŠK Žilina U15: "Chlapcov chválime za trpezlivosť pri hre do obranného bloku súpera. Snažili sme sa o časté menenie ťažiska hry a hru jeden proti jednému. Zápas sme zaslúžene zvládli aj výsledkovo."

U14: MŠK Žilina - Jupie Podlavice 5:1 (1:1) Góly MŠK: Bačík 2, Kubala 2, Blaško | 6. kolo I. LSŽ skupina stred

Ľuboš Nosický, tréner MŠK Žilina U14: "V prvom polčase sme sa nedokázali kombinačne presadiť, v druhom polčase sme už jednoznačne súpera prevýšili, čo sa odzrkadlilo aj na skóre."

U13: Makov U15 - MŠK Žilina 0:13 (0:4) Góly MŠK: Michalík 5 (jeden z pok. kopu), Skaličan 3, Belák 2, Hoferica, Barčík (pok. kop), vlastný

| 10. kolo II. LSŽ U15 skupina sever

U12: Jupie Podlavice U13 - MŠK Žilina 4:1 (3:0) Gól MŠK: Vrábel | 6. kolo I. LMŽ skupina stred

U11: Jupie Podlavice U12 - MŠK Žilina 7:9 (4:7) | 6. kolo I. LMŽ skupina stred

U10: Makov U13 - MŠK Žilina 2:7 (1:3) | 10. kolo II. LMŽ U13 skupina sever

nedeľa 4.10.

U19: Michalovce - MŠK Žilina 0:2 (0:1) Góly MŠK: Hamza, Gomola | 11. kolo I. LSD