predaj permanentiek na sezónu 2018/2019

Predaj a obnova permanentných kariet na sezónu 2018/2019 stále prebieha.

VŠETKY INFO TU.

OBNOVA STAREJ PERMANENTKY

Permanentky z minulej sezóny sa nevymieňajú, iba "prečipujú". Obnoviť permanentnú kartu zo sezóny 2017/2018 si tak budete môcť jednoducho, rýchlo a so zľavou. A to hneď niekoľkými spôsobmi:

1. Na počkanie priamo na Pokladni MŠK (viď otváracie hodiny nižšie.)

2. Cez Ticketportal (na mail, ktorý ste zadali pri kúpe permanentky 2017/2018 vám príde informačný mail od Ticketportalu s rezervačným kódom) kde sa iba prihlásite, resp. zaregistrujete do svojho konta.

 • V sekcii Môj účet / moje objednávky vyberiete možnosť pridanie objednávky. V priradení objednávky vpíšete kód, ktorý Vám prišiel na mail (viď vyššie) a pridáte objednávku do svojho konta. 10%-zľava Vám bude automaticky odpočítaná, už len zaplatíte kartou, my to zaevidujeme a vy nič viac robiť nemusíte. Permanentka sa Vám automaticky aktivuje aj na sezónu 2018/19. To isté platí aj na predajných miestach Ticketportalu a A1 Music na Bottovej ulici v Žiline. Podrobné informácie úplne dole na tejto lište.

KÚPA NOVEJ PERMANENTKY

Aj nový záujemca si môže zvoliť, ako si vybaví svoju permanentku na šošonov. Rovnako to bude rýchlo a jednoducho:

1. Na počkanie priamo na Pokladni MŠK (viď otváracie hodiny nižšie).

2. Cez Ticketportal, kde sa zaregistrujete, zaplatíte online kartou. Následne dostanete obratom tzv. Home Ticket, ktorý si vytlačíte a donesiete na Pokladňu MŠK, kde Vám ho vymeníme za permanentku. To isté platí aj na predajných miestach Ticketportalu a A1 Music na Bottovej ulici v Žiline, kde zaplatíte a s Home Ticketom prídete na Pokladňu MŠK.

Novinkou je možnosť zaslať si permanentnú kartu poštou priamo domov. Stačí si objednať permanentku cez Ticketportal, zaškrtnúť možnosť zaslať poštou a permanentku Vám doručíme až domov. Cena doručenia je 2€.

Pre nežné pohlavie opäť permanentka zdarma

Pre nežnejšie pohlavie je permanentka (mimo VIP C a VIP D) opäť zdarma. Šošonky si ju budú môcť vybaviť na Pokladni MŠK na počkanie. Permanentka pre ženy bude farebne odlíšená.

rodinný sektor sa rozrastá, s ním rastú aj výhody pre najmenších šošonov

Výhody sa budú týkať opäť aj rodín, ktoré sa nám rozrastajú v rodinnom sektore na východnej tribúne. Znova tak napr.; štvorčlenná rodina môže mať celú sezónu za 70€ (50€ permanentka do rodinného sektoru, dve deti = 20€, ženy zadarmo). Podmienkou kúpy permanentky do rodinného sektora je zakúpenie minimálne jednej detskej permanentky za 10€.

ĎALŠIE VÝHODY PRE DRŽITEĽOV PERMANENTIEK:

 • 8% zľava v Treska bare na západnej tribúne (vchod 1)

Cenník permanentiek na sezónu 2018/19:

ZĽAVY:

 • držitelia permanentiek z minulej sezóny: 10%
 • držitelia klulbových kariet, ISIC, DPMŽ: 5%
 • dôchodcovia v sektoroch A, E, J, O: 40€
 • deti do 16 rokov v rodinnom sektore (VIP K, L, M): 10€
 • deti do 16 rokov v ostatných sektoroch okrem VIP: 15€
 • deti do 5 rokov bezplatne bez nároku na sedadlo
 • držitelia ŤZP (vozíčkari) v sektore E: 0€ a doprovod ŤZP: 35€
 • držitelia ŤZP (nevozíčkari) v sektore E: 35€
 • držitelia permanentiek VIP C, D má v cene aj parkovanie na P1 počas zápasov

OTVÁRACIE HODINY (Pokladňa 1 / Uhoľná ulica)


Na Pokladni MŠK je možná aj platba kartou.

Viac informácií o predaji permanentiek na webe MŠK Žilina v sekcii vstupenky alebo mailom: mskzilina@mskzilina.sk.Postup predĺženia / obnovy permanentky na sezónu 2018/2019 cez internet

Prišiel Vám e-mail s číslom Vašej rezervácie? Ak áno, postupujte podľa pokynov uvedených v ňom. To znamená, že rezerváciu si môžete zakúpiť aj na vybraných predajných miestach siete Ticketportal.

  • ak mate konto a vidíte tam rezerváciu, môžete si ju kúpiť aj cez Ticketportal. Nájdete ju po prihlásení v sekcii moje objednávky
  • ak mate konto na Ticketportali a nevidíte svoju rezerváciu, napíšte mail na permanentka@mskzilina.sk, uveďte svoju mailovú adresu a rezervačné číslo a my Vám priradíme rezerváciu k účtu na Ticketportali a následne si budete môcť rezerváciu uhradiť online.

Nedostali ste e-mail s rezervačným číslom, ale permanentku zo sezóny 2017/2018 vlastníte? Použite nasledujúci postup:

 • 1. Ak nemáte vytvorene konto na Ticketportali, tak si ho vytvorte. Ak už konto na www.ticketportal.sk máte, pokračujte ďalším bodom.
 • 2. Pošlite nám e-mail na permanentka@mskzilina.sk, v ktorom uvediete celé meno a vaše miesto, kde presne sedíte (sektor / rad / miesto). Údaje sa nachádzajú na permanentke. Rovnako pošlite aj mailovú adresu, na ktorú máte vytvorený účet na Ticketportali
 • 3. Do 24 hodín Vám pošleme Vaše rezervačné číslo.
 • 4. Po obdržaní rezervačného čísla sa môžete prihlásiť na Ticketportali a predĺžiť si permanentku - online uhradiť rezerváciu predkupného práva. Pripadne rezerváciu si môžete kúpiť na vybraných predajných miestach siete Ticketportal.