vybavenie novej klubovej karty

Teraz si môžete kúpiť lístok za cenu registrovaného, dostanete k tomu klubovú kartu zdarma a môžete využívať jej výhody počas celej sezóny.

ZMENOU však je, že vybavenie klubovej karty bude teraz iba za cenu už zľavnenej, registrovanej vstupenky. Máme pre vás dva spôsoby, ako to môžete urobiť:

1. CEZ FORMULÁR:

Pošlete svoje MENO a PRIEZVISKO, TELEFÓNNE ČÍSLO, oskenovaný/ odfotený OP (z oboch strán), a vyplnený FORMULÁR, ktorý vidíte na ľavej strane a už iba čakáte. Náš pracovník sa Vám do dvoch pracovných dní ozve a dohodne sa na vašom prevzatí si klubovej karty. Jednoduché?

2. alebo NA POKLADNI:

Ešte jednoduchšie. Aby sme Vám vyšli ešte viac v ústrety, otvoríme pre Vás pred každým domácim zápasom pokladňu na Uhoľnej ulici (pri JT). Chcete si vybaviť klubovú kartu na počkanie? Nie je problém, doneste si so sebou iba OBČIANSKY PREUKAZ a zároveň si kúpte vstupenku na najbližší domáci zápas za 3€, alebo 6€ a vybavenie klubovej karty máte zadarmo. My prefotíme a oskenujeme za Vás všetko potrebné a vy máte okamžite svoju klubovú kartu, a tým pádom lacnejšie vstupné už na celú sezónu.

Na stiahnutie

Súhlas so spracovaním osobných údajov, tlačivo.

Každý držiteľ Klubovej karty MŠK Žilina je registrovaným členom MŠK Žilina.

obnova klubových kariet

Držitelia Klubových kariet MŠK Žilina, ktorí mali platnú kartu v sezóne 2017/18, môžu požiadať o bezodplatné obnovenie karty na sezónu 2018/19 a stačí, ak vyplnia a odošlú elektronický formulár so súhlasom o spracovaní osobných údajov. Následne dostanú potvrdzovací mail o predĺžení platnosti klubovej karty na sezónu 2018/19.


Pravidlá pre vydávanie a používanie klubovej karty MŠK


• Karta bude vydaná bez obmedzenia veku na požiadanie na základe súhlasu so scanovaním OP resp. pasu (záujemca poskytne MŠK v tomto prípade adresu), čím bude daný súhlas na spracovanie osobných údajov ( v prípade maloletej osoby OP zákonného zástupcu). Držitelia kariet, ktorí mali kartu platnú už v minulej sezóne, si ju budú môcť predĺžiť bezodplatne. Žiadateľ, ktorý nespĺňa túto podmienku, od novej sezóny už nebude platiť poplatok 10 € za vybavenie karty, ale môže si zakúpiť zľavnenú vstupenku, pričom klubovú kartu k nej dostane zdarma. Držiteľ klubovej karty si môže na svoju kartu zakúpiť jeden zľavnený lístok.

• Údaje potrebné na vydanie karty sú scan OP resp. pas, adresa, číslo telefónu a e-mail.

• Údaje uvedené na karte sú meno a priezvisko, obec, dátum narodenia.

• Karta je podmienkou na získanie zľavy z ceny jednorázového lístka na ZT, VT a JT

• Karta je podmienkou na zakúpenie jednorázoveho lístku do sektoru hostí pri výjazdoch za súperom ( lístky budú k dispozícii v pokladni MŠK )

• Držiteľ karty má prednostné právo na kúpu lístka na pohárové zápasy (Slovnaft Cup, UEFA Europa League) a medzinárodné prípravné zápasy (bez garancie miesta).

• Ak držiteľ karty poruší návštevný poriadok, môže mu byť karta odňatá (zrušená) bez nároku na vrátenie peňazí.

• Ak denný lístok zakúpený prostredníctvom karty použije iná osoba ako jej držiteľ a poruší návštevný poriadok, bude karta držiteľovi odňatá (zrušená), bez nároku na vrátenie peňazí.

• MŠK Žilina a.s. si vyhradzuje právo nevydať kartu nežiaducim osobám, alebo kedykoľvek zrušiť platnosť už vydanej karty.

• O kartu môžete požiadať na predajnom mieste MŠK Žilina, v pokladni MŠK Žilina na Športovej ulici

Majitelia ISIC kariet sa môžu zaregistrovať poslaním foto/scan ISICu na email: klubkarta@mskzilina.sk

• O kartu môžete požiadať kedykoľvek počas sezóny aj mailom , napíšte na klubkarta@mskzilina.sk a vaša žiadosť bude zadaná do procesu. Po spracovaní sa vám ozve zodpovedný pracovník a dohodne si s vami prevzatie karty.

Držitelia Klub kariet MŠK Žilina a ISIC kariet si môžu kúpiť lístok aj cez predajné miesta Ticketportal.

Majitelia čipových kariet DPMŽ, si môžu zaregistrovať svoju čipovú kartu DPMŽ zaslaním údajov (meno, adresa, tel. číslo, email a číslo čipovej karty) na email: klubkarta@mskzilina.sk a využívať výhody klubovej karty.

Držitelia permanentiek a Klub kariet MŠK Žilina majú prístup do diskusie na www.mskzilina.sk. Prihlasovacie údaje zašle MŠK Žilina novým držiteľom permanentiek a Klub kariet na ich mailové adresy. Tí, ktorí už majú prihlasovacie údaje a kúpia si permanentku, alebo si obnovia Klubovú kartu zostanú pôvodné prihlasovacie údaje. O zaslanie prístupového hesla môžu noví držitelia permanentiek a klub kariet požiadať na pokladni pri kúpe alebo na mailovej adrese diskusia@mskzilina.sk