Predaj vstupeniek na Slovan iba na Pokladniach MŠK

Predaj vstupeniek na Slovan iba na Pokladniach MŠK

  • 12. 04. 2019
  • MŠK Žilina
  • článok

Na Štadión MŠK Žilina sa blíži jeden z vrcholov jarnej časti, v ktorom sa futbalisti MŠK Žilina postavia v historicky 126. vzájomnom stretnutí hráčom Slovana Bratislava.

Nakoľko Policajný zbor Slovenskej republiky označil nedeľný zápas ako rizikový, z bezpečnostných dôvodov je online predaj cez Ticketportal zastavený.

Hosťujúcemu klubu a ich fanúšikom sme sa snažili vyjsť v ústrety a už počas minulého týždňa sme im vydali maximálnu možnú kapacitu vstupeniek do sektoru hostí (550 lístkov).

Nakoľko podľa Zákona o organizovaní verejných športových podujatí a rovnako podľa Rozpisu republikových súťaží musí byť pri rizikovom zápase sektor hostí od ostatných sektorov oddelený tak, aby nebol možný pohyb divákov medzi týmito sektormi, vstupenky na duel sa budú predávať iba na Pokladniach MŠK Žilina.

Vstupenky sa zároveň budú predávať na meno, pričom jedna osoba si môže zakúpiť maximálne 3 vstupenky. V nedeľu pri následnom vstupe na štadión bude prebiehať kontrola občianskych preukazov.

Pre všetkých fanúšikov sa snažíme dodržať maximálne bezpečie a komfort. Preto veríme, že budú rešpektovať návštevný poriadok MŠK Žilina a riadiť sa pokynmi usporiadateľov. Zdôrazňujeme, aby fanúšikovia šošonov prišli v dostatočnom predstihu a vyhli sa tak dlhým radám na pokladniach.

Pre držiteľov permanentných kariet MŠK Žilina platí klasický režim.

Zároveň upozorňujeme, že pre fanúšikov hostí je vyhradené parkovisko P4 (zjazd z Ľavobrežnej ulice).