Mládež v akcii (11.3. - 17.3.)

Mládež v akcii (11.3. - 17.3.)

  • 11. 03. 2019
  • MŠK Žilina
  • článok

PROGRAM ZÁPASOV AKADÉMIE MŠK ŽILINA V 11. KALENDÁRNOM TÝŽDNI

Kompletný rozpis stretnutí nájdete aj v sekcii zápasy.

sobota 16.3.

U19: MŠK Žilina - Dunajská Streda 4:4 (2:2) Góly MŠK: Kaprálik, Mihalík, vlastný gól, Gono / 20. kolo I. LSD

Norbert Guľa, tréner MŠK Žilina U19: "Otvorený, útočný zápas, v ktorom bolo veľa príležitostí na skórovanie. My sme sa snažili o kombinačnú hru, súper hrozil prevažne po rýchlom protiútoku. Sme smutní, lebo sme v zápase viedli o dva góly, no po individuálnych chybách súper dokázal vyrovnať. Chalani sa snažili, ale dnes to na výhru nestačilo."


U17: Dunajská Streda - MŠK Žilina 1:3 (0:3) Góly MŠK: Prášek 2, Mojžiš / 20. kolo I. LMD

Peter Černák, tréner MŠK Žilina U17: "Odohrali sme kvalitné stretnutie, hlavne prvý polčas, kde sme sa trikrát strelecky presadili a vytvorili si náskok. Mali sme aj ďalšie šance, ktoré sme nedotiahli do úspešného konca. Po prestávke to už nebolo z našej strany ideálne, musíme sa z toho poučiť a ďalej pracovať na odstránení chýb. Chalanom gratulujem k výhre."


U16: Dunajská Streda - MŠK Žilina 1:5 (1:1) Góly MŠK: Urgela 2, Bombík, Jambor, Šnajder / 20. kolo I. LMD

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U16: "Veľmi dobrý zápas z našej strany, hlavne v druhom polčase sme dominovali. Súper nás vysoko napádal, rovnako aj my sme mali možnosť dnes výrazne presovať pri rozohrávke súpera. V prvom dejstve sme nastrelili dvakrát konštrukciu brány, napriek tomu sme šli do vedenia, ale po individuálnej chybe sme inkasovali pred prestávkou. V druhom polčase nám to tam už padalo a mohli sme pridať aj ďalšie góly. Chlapcom patrí pochvala za predvedený výkon."


U15: MŠK Žilina - Poprad 6:1 (3:0) Góly MŠK: Sauer 3, Matúš 2, Polaček / 1. kolo nadstavbovej časti I. LSŽ skupina stred + východ

Patrik Mojžiš, tréner MŠK Žilina U15: "Dnes to z našej strany nebol dobrý výkon, chýbala nám väčšia presnosť. Pozitívom boli iba pekné gólové akcie."


U14: MŠK Žilina - Poprad 5:1 (3:0) Góly MŠK: Dikoš 2, Oravec, Straka, Knapec / 1. kolo nadstavbovej časti I. LSŽ skupina stred + východ

Ľuboš Nosický, tréner MŠK Žilina U14: "V zápase sme predviedli veľa pekných akcií, aktivitou a futbalovosťou sme si vytvorili prevahu a strelili pekné góly."


U11: Turnaj (Ostrava)

U8: Turnaj (Závodie, od 9:30)

nedeľa 17.3.

"B": MŠK Žilina - Banská Bystrica 3:3 (2:1) Góly MŠK: Kopas 2, Ďuriš / 19. kolo II. ligy


U10: Halový turnaj (Bohumín)