Filip Kaša ďalším šošonom s novou zmluvou

Filip Kaša ďalším šošonom s novou zmluvou

  • 11. 02. 2019
  • MŠK Žilina
  • článok

Na novej zmluve sa pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy dohodol s vedením MŠK Žilina aj český stopér Filip Kaša. Náš 25-ročný obranný pilier podpísal so šošonmi nový kontrakt do 31. decembra 2020.


ďalej napredovať a vyhrať pohár

Česká opora zadných radov, ktorá má pod Dubňom rozohratú svoju tretiu sezónu, neskrývala po podpise spokojnosť. Filip Kaša predĺžil predošlú zmluvu o ďalší rok.

"Samozrejme, som spokojný s podpisom novej zmluvy. V Žiline máme výborný kolektív a počas jesene sme hrali dobrý futbal. Verím, že na jar v tom budeme pokračovať," povedal po podpise kontraktu jeden z nosných hráčov výberu Jaroslava Kentoša, ktorý nechýbal ani v jednom z tohtosezónnych 18 ligových stretnutí. "Nevnímam to tak, že by to na mne stálo. Každý zápas sa snažím hrať čo najlepšie a spraviť maximum pre výhru. Som rád, že sa v Žiline stále zlepšujem."

Ambície do jari má rodený Ostravák naozaj vysoké. "Chceme vyhrať pohár a v lige sa umiestniť čo najvyššie. Tak ako sa chcem posúvať aj osobne, tak sa chceme posúvať aj ako mužstvo," uzavrela pred blížiacim sa štartom ligy žltozelená "25".