Obranca Matej Moško s novou zmluvou

Obranca Matej Moško s novou zmluvou

  • 05. 02. 2019
  • MŠK Žilina
  • článok

V prebiehajúcej zimnej príprave sa vedenie MŠK Žilina dohodlo na predĺžení spolupráce s ďalším talentovaným odchovancom.

Tentoraz sa na novej zmluve dohodol 19-ročný stopér Matej Moško, ktorý pôsobí v Akadémii MŠK Žilina už piaty rok. Dôrazný stopér predĺžil so šošonmi kontrakt do 30. júna 2022.

najbližším snom štart v lige

Onedlho 20-ročný obranca tak dostal k blížiacim sa narodeninám predčasný darček v podobe novej zmluvy.

"Som naozaj vďačný, že klub mal záujem predĺžiť spoluprácu, vďaka čomu sa môžem stále zlepšovať a napredovať," zneli prvé slová "Moša" po podpise zmluvy. "Máme tu ideálne podmienky na spomínaný progres, som rád, že môžem fungovať na tak kvalitnej úrovni aj so skúsenejšími hráčmi, trénermi i samotným realizačným tímom. Budem sa naďalej snažiť na sebe makať a splatiť vloženú dôveru."

Maťo absolvoval celú zimnú prípravu s "A"-tímom, cez majstrovskú U19 sa prepracoval na pilier "B"-tímu. "Mám tam odohratých už pár zápasov, kde zbieram ďalšie skúsenosti do najvyššej súťaže. V druhej lige je veľa ťažkých zápasov, v ktorých sa mám čo naučiť. Bol by som veľmi vďačný, a to je aj môj najbližší cieľ, aby som dostal šancu vo Fortuna lige. Na tréningoch pracujem tvrdo, verím, že moja šanca príde," dodal po podpise zmluvy odchovanec Akadémie MŠK Žilina.