Fortuna liga: Aktualizované časy prvých jarných kôl

• 28. 01. 2019

Jarná časť Fortuna ligy 2018/2019 sa pomaly, ale isto blíži a už teraz poznáme aktualizovaný časy TV prenosov zvyšných štyroch kôl základnej časti najvyššej súťaže.

začíname s trnavou, všetky duely o 14:00 hod.

Futbalisti MŠK Žilina majú pred sebou ešte štvoricu súperov v odvetách základnej, 22-kolovej časti. Na základe vysielacích práv televízií sa upravujú začiatky výkopov Fortuna ligy. Šošoni znova nebudú chýbať na televízných obrazovkách, no správny fanúšik fandí priamo na štadióne.

Jar začíname súbojom posledných dvoch majstrov - doma privítame úspešného jesenného zástupcu Slovenska v európskej pohárovej súťaži - Spartak Trnava. Následne cestujú kentošovci do Senice, doma sa potom postavíme proti Zlatým Moravciam a posledným súperom pred rozdelením súťaže na dve šestky bude Podbrezová, proti ktorej sa postavíme na Horehroní.

PLÁN ZÁPASOV NÁŠHO TÍMU v zostávajúcich zápasoch základnej časti FL

• 19. kolo: MŠK Žilina - FC Spartak Trnava (16. februára / sobota, 14:00) / Orange Sport
  • 20. kolo: FK Senica - MŠK Žilina (23. februára / sobota, 14:00)
  • 21. kolo: MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce (2. marca / sobota, 14:00)
  • 22. kolo: FK Železiarne Podbrezová - MŠK Žilina (9. marca / sobota, 14:00)

Kompletné zmeny časov všetkých stretnutí Fortuna ligy nájdete aj v sekcii zápasy.