Zmluvu so šošonmi predĺžil aj obranca Martin Králik

Zmluvu so šošonmi predĺžil aj obranca Martin Králik

  • 11. 01. 2019
  • MŠK Žilina
  • článok

Vedenie MŠK Žilina predĺžilo po brankárovi Milošovi Volešákovi na začiatku zimnej prípravy zmluvu ďalšej dlhoročnej opore. Odchovanec Martin Králik sa dohodol so šošonmi na novom kontrakte, ktorý má platnosť do 30. júna 2020.

stále tu napredovať

Rodákovi z Prievidze, ktorý si prešiel Akadémiou MŠK Žilina od svojich štrnástich rokov, končila zmluva na konci aktuálnej sezóny, obe strany sa zhodli na spolupráci aj na ďalší ročník.

"Som spokojný, že sme sa dohodli na predĺžení spolupráce o ďalší rok. Teší ma, že stále máme rovnaké predstavy a môžem sa tu rozvíjať. Verím, že odohrám čo najviac minút a budem napredovať. Zároveň verím, že sa popri mne budú rozvíjať aj ďalší mladí obrancovia," hovorí po podpise nového kontraktu 186-centimetrov vysoký stopér, ktorý patrí v defenzívnej línii k spoľahlivým hráčom.

Na jar chce spolu s tímom potvrdzovať načrtnuté ambície. "Najskôr sme mali za cieľ prvú šestku, čo sa nám podarilo viac-menej predčasne splniť. Všetci cítime, že môžeme zabojovať o európske miestenky cez ligu či pohár," dodáva vízie na najbližšie obdobie "Mates", ktorý odohral dokopy počas šiestich sezón za žltozelených 117 zápasov a strelil v nich 7 gólov.