Branislav Sluka predĺžil so šošonmi zmluvu do roku 2022

Branislav Sluka predĺžil so šošonmi zmluvu do roku 2022

  • 20. 11. 2018
  • MŠK Žilina
  • článok

Vedenie MŠK Žilina sa počas reprezentačnej prestávky dohodlo na predĺžení spolupráce so svojím odchovancom a aktuálnym mládežníckym reprezentantom Slovenska Branislavom Slukom, ktorý podpísal so šošonmi novú zmluvu s platnosťou do 30. júna 2022.

nohami na zemi

Odchovanec Akadémie MŠK Žilina si prešiel takmer všetkými vekovými kategóriami a aktuálne je už pevnou súčasťou prvého tímu Jaroslava Kentoša. Pre Braňa Sluku to tak bol logický krok, však v MŠK pôsobí už od svojich jedenástich rokov.

"Som veľmi rád, že som mohol predĺžiť spoluprácu s mojím materským klubom. Je to výborný pocit, že môžem naďalej pokračovať v klube, kde to dokonale poznám a stále môžem napredovať. Chcem aj naďalej pomáhať tímu, preto sme sa dohodli na ďalšej, spoločnej ceste," hovorí 19-ročný futbalista.

Momentálna sezóna je pre ľavého obrancu prelomová, keď prvýkrát vážnejšie prehovára do zostavy "A"-tímu. "V tomto ročníku sa cítim super, šliapame ako celý kolektív naozaj výborne. Hneď po príchode z repre je v kabíne výborná nálada, čo sa odzrkadľuje aj na trávnikoch. Som rád, že sa dostávam postupnými krokmi do zostavy a mám dôveru trénerov. Naďalej sa budem snažiť makať, som stále nohami na zemi," usmieva sa po podpise novej zmluvy Branislav Sluka, ktorý v aktuálnej sezóne odohral dokopy 16 stretnutí a v súboji proti Ružomberku si pripísal aj svoj premiérový gól za prvý tím šošonov.