PROGRAM ZÁPASOV AKADÉMIE MŠK ŽILINA V 36. KALENDÁRNOM TÝŽDNI

Kompletný rozpis stretnutí nájdete aj v sekcii zápasy

sobota 8.9.

U19: Trenčín - MŠK Žilina 2:1 (0:0) Gól MŠK: Farský / 5. kolo I. LSD

U17: MŠK Žilina - Trenčín 2:3 (1:1) Góly MŠK: Cicek, Mojžiš / 5. kolo I. LMD

U16: MŠK Žilina - Trenčín 1:1 (1:0) Gól MŠK: Rusko / 5. kolo I. LMD

U15: Jupie Podlavice - MŠK Žilina 2:4 (0:1) Góly MŠK: Bistiak, Vorčák, Sauer, Hroza / 3. kolo I. LSŽ skupina stred

U14: Jupie Podlavice - MŠK Žilina 2:4 (1:1) Góly MŠK: Sauer 2, Vaľko, Šimún / 3. kolo I. LSŽ skupina stred

U12: MŠK Žilina - Podlavice U13 6:0 (2:0) Góly MŠK: Bujný 3, Kubala, Uhlárik, Šarudi / 3. kolo I. LMŽ skupina stred

U11: MŠK Žilina - Podlavice U12 13:4 (8:0) Góly MŠK: Mikunda 3, Sadloň 2, Chrenko 2, Buček, Michalík, Okál, Žilinský, Šedivý, Belák / 3. kolo I. LMŽ skupina stred

U13: MŠK Žilina - Oravská Jasenica U15 11:0 (6:0) Góly MŠK: Horvát 3, Dikoš 2, Staník 2, Korba 2, Adamica, Trúchly / 6. kolo II. LSŽ skupina sever

U10: MŠK Žilina - Oravská Jasenica U13 2:3 (2:1) Góly MŠK: Hrobárik, Pečner / 6. kolo II. LMŽ skupina sever

nedeľa 9.9.

"B"+U19: Lokomotíva Košice - MŠK Žilina (Družstevná pri Hornáde, 16:00) / 8. kolo II. ligy

MŠK Ženy

ŽENY:

ŽILINA - NMŠK RATISLAVA 3:2 (1:1)
Góly:
32. Pružinská, 79. Kubašková, 81. Jančová – 1. Patková (pok. kop), 47. Stefanová, ŽK: Škorvánková, Kucharčíková, rozhodoval Mitúch, 100 divákov
Zostava ŠKF VIX: Červíková – Sikorová, Kucharčíková, Pagáčová (60. Čudrnáková), L. Belásová, Škorvánková (60. Randová), Kubašková, Pružinská, Jančová, Valová (46. Obetková), Žitňáková, Tréner : Marián Dlobík.

Ladislav Németh, manažér MŠK Žilina ženy: "Naše začali veľmi nešťastne, keď už v 1. minúte po reflexívnej ruke pred bránkou išli súperky z pokutového kopu do vedenia. Chvíľu trvalo, kým sa šošonky otriasli a po polhodine hry Pružinská krásnou strelou spoza šestnástky vyrovnala. Hneď po prestávke išli súperky znovu do vedenia, keď ich útočníčka ušla a popod vybiehajúcu Červíkovú dala vedúci gól. To ich posadilo na koňa a dôraznou hrou udržovali vedenie. Hralo sa hore dolu a naše až v závere prejavili odhodlanie neprehrať. V 79. minúte po dlhom centri nabehla do šestnástky Kubašková a nádhernou anglickou hlavičkou pod brvno vyrovnala. Našim narástli krídla a ani nie o dve minúty Jančová strhla vedenie na našu stranu. To už napriek snahe súperiek udržali až do konca, a tak sa po záverečnom hvizde mohli radovať z prvého víťazstva."

ŠTVRTOK 6.9.

U19: MŠK Žilina - Topoľčany 13:0 Góly MŠK: Ukropová 6, Pružinská 3, Sikorová 2,Halúsková 2

Zostava MŠK: Smatanová – Lušňáková, Čudrnáková (41. Šatková), Kasmanová (41. Farská ), Sikorová (41. Čechová), Halúsková, Kubašková (Stejskalová), Staníková, Krajčíová, Pružinská, Ukropová.

Ladislav Németh, manažér MŠK Žilina ženy: "Jednoznačný zápas pre naše dievčatá, ktoré si po prehre s Trenčínom napravili chuť, schuti si zastrieľali a nakoniec poslali súperky z Topoľčian domov s trinásťgólovou nádielkou."

U15: MŠK Žilina – TOPOĽČANY 8:0 (3:0) Góly MŠK: Michalcová 3, Kerešová 2, Kantoríková, Gancárová, Jakubová.

Ladislav Németh, manažér MŠK Žilina ženy: "Po ťažšom začiatku sa naša omladina postupne rozohrala k skvelému výkonu, dievčatá krásne kombinovali a hlavne v druhom polčase strieľali aj pekné góly. Pri troche neskromnosti treba povedať, že výsledok mohol byť, tak ako v zápase dorasteniek, dvojciferný, ale brankárka Topoľčian okrem ôsmich obdržaných gólov chytila najmenej ďalších osem."