Mládež v akcii (27.8. - 2.9.)

Mládež v akcii (27.8. - 2.9.)

  • 27. 08. 2018
  • MŠK Žilina
  • článok

PROGRAM ZÁPASOV AKADÉMIE MŠK ŽILINA V 35. KALENDÁRNOM TÝŽDNI

Kompletný rozpis stretnutí nájdete aj v sekcii zápasy

streda 29.8.

U19: Slovan BA - MŠK Žilina 3:3 (1:1) Góly MŠK: Holáň 2, vlastný / 3. kolo I. LSD

U17: MŠK Žilina - Slovan BA 2:1 (1:1) Góly MŠK: Vaľovčin, Mojžiš / 3. kolo I. LMD

U16: MŠK Žilina - Slovan BA 0:1 (0:0) / 3. kolo I. LMD

U13: MŠK Žilina - Vrútky U15 17:0 (6:0) Góly MŠK: Korba, Horváth, Morgoš, Filo, Staník 3, Dikoš 5, Šarudi, Adamica, Hriňa 2, Bukovčan / dohrávka 1. kola II. LSŽ skupina sever

U10: MŠK Žilina - Vrútky U13 12:2 (3:2) / dohrávka 1. kola II. LMŽ skupina sever

U12: Pohronie U13 - MŠK Žilina 0:3 Góly MŠK: Bujný 3 / dohrávka 1. kola I. LMŽ skupina stred

U11: Pohronie U12 - MŠK Žilina 4:26 (4:11) Góly MŠK: Barčík 4, Hoferica 4, Minárok 3, Zimen 3, Michalík 3, Šedivý 3, Belák 2, Žilinský 2, Okál, Glajza / dohrávka 1. kola I. LMŽ skupina stred

sobota 1.9.

U19: MŠK Žilina - Podbrezová 2:5 (1:2) Góly MŠK: Myslovič, Iľko / 4. kolo I. LSD

U17: Podbrezová - MŠK Žilina 0:3 (0:3) Góly MŠK: Škrteľ 2, Novák / 4. kolo I. LMD

U16: Podbrezová - MŠK Žilina 1:3 (0:1) Góly MŠK: Jambor 2, Húšťava / 4. kolo I. LMD

U15: MŠK Žilina - Ružomberok 3:0 (2:0) Góly MŠK: Sauer 2, vlastný / 2. kolo I. LSŽ

U14: MŠK Žilina - Ružomberok 7:2 (5:0) Góly MŠK: Šimún 4, Sauer, Ilovský, Straka / 2. kolo I. LSŽ

U13: Belá U15 - MŠK Žilina 2:7 (0:2) Góly MŠK: Bela 2, Adamica, Dikoš, Klus, Staník, Kubáň / 5. kolo II. LSŽ skupina sever

U10: Belá U13 - MŠK Žilina 4:2 (2-0) Góly MŠK: Hudec, Boženík / 5. kolo II. LSŽ skupina sever

U12: Ružomberok U13 - MŠK Žilina 2:4 (0:3) Góly MŠK: Bujný 2, Morgoš 2 / 2. kolo I. LMŽ skupina stred

U11: Ružomberok U12 - MŠK Žilina 16:9 (9:4) Góly MŠK: Michalík 2, Baleja 2, Barčík, Minárik, Sadloň, Žilinský, Mikunda / 2. kolo I. LMŽ skupina stred

nedeľa 2.9.

"B"+U19: MŠK Žilina - Poprad (Hlavná plocha Štadióna MŠK, 10:30) / 7. kolo II. ligy


U9: Superliga (Závodie, 9:00)

U8: Superliga (Závodie, 14:00)