Výhodnejšie permanentky stále v predaji

• 22. 06. 2018

Od utorka 26. júna sa začína na Pokladniach MŠK a v sieti Ticketportal predaj a obnova permanentných kariet na sezónu 2018/2019, kde sa šošoni predstavia v troch súťažiach - Fortuna lige, Slovnaft Cupe a "B"-tím v celoslovenskej II. lige.

MŠK Žilina opäť myslí na našich držiteľov permanentných kariet z predošlej sezóny 2017/2018, ktorí môžu využiť predkupné právo na svoje miesto za zľavnenú cenu. Táto rezervácia pre verných fanúšikov s 10% zľavou potrvá do 6. júla. Po tomto termíne budú rezervované miesta uvoľnené do predaja.

neúčasť v európskych pohároch = výhodnejšia cena

Do nového ročníka, ktorý odštartujeme 21. júla v Michalovciach (prvý domáci duel 28. alebo 29. júl s Nitrou), sme si pre vás pripravili niekoľko noviniek. Najdôležitejšou je zníženie cien permanentiek z dôvodu neúčasti MŠK Žilina v európskych súťažiach.

Pre všetkých držiteľov permanentiek na ročník 2018/2019 máme znova možnosť označiť si svoje miesto novou nálepkou so svojím menom či prezývkou, ktorá bude zdobiť vaše miesto počas celej sezóny.

OBNOVA STAREJ PERMANENTKY

Permanentky z minulej sezóny sa nevymieňajú, iba "prečipujú". Obnoviť permanentnú kartu zo sezóny 2017/2018 si tak budete môcť jednoducho, rýchlo a so zľavou. A to hneď niekoľkými spôsobmi:

1. Na počkanie priamo na Pokladni MŠK (viď otváracie hodiny nižšie.)

2. Cez Ticketportal (na mail, ktorý ste zadali pri kúpe permanentky 2017/2018 vám príde informačný mail od Ticketportalu s rezervačným kódom) kde sa iba prihlásite, resp. zaregistrujete do svojho konta.

• V sekcii Môj účet / moje objednávky vyberiete možnosť pridanie objednávky. V priradení objednávky vpíšete kód, ktorý Vám prišiel na mail (viď vyššie) a pridáte objednávku do svojho konta. 10%-zľava Vám bude automaticky odpočítaná, už len zaplatíte kartou, my to zaevidujeme a vy nič viac robiť nemusíte. Permanentka sa Vám automaticky aktivuje aj na sezónu 2018/19. To isté platí aj na predajných miestach Ticketportalu a A1 Music na Bottovej ulici v Žiline. Podrobné info tu (uplne dole).

KÚPA NOVEJ PERMANENTKY

Aj nový záujemca si môže zvoliť, ako si vybaví svoju permanentku na šošonov. Rovnako to bude rýchlo a jednoducho:

1. Na počkanie priamo na Pokladni MŠK (viď otváracie hodiny nižšie).

2. Cez Ticketportal, kde sa zaregistrujete, zaplatíte online kartou. Následne dostanete obratom tzv. Home Ticket, ktorý si vytlačíte a donesiete na Pokladňu MŠK, kde Vám ho vymeníme za permanentku. To isté platí aj na predajných miestach Ticketportalu a A1 Music na Bottovej ulici v Žiline, kde zaplatíte a s Home Ticketom prídete na Pokladňu MŠK.

Novinkou je možnosť zaslať si permanentnú kartu poštou priamo domov. Stačí si objednať permanentku cez Ticketportal, zaškrtnúť možnosť zaslať poštou a permanentku Vám doručíme až domov. Cena doručenia je 2€.

Pre nežné pohlavie opäť permanentka zdarma

Pre nežnejšie pohlavie je permanentka (mimo VIP C a VIP D) opäť zdarma. Šošonky si ju budú môcť vybaviť na Pokladni MŠK na počkanie, alebo cez objednávkový formulár na predajnom mieste Ticketportalu. Permanentka pre ženy bude farebne odlíšená.

rodinný sektor sa rozrastá, s ním rastú aj výhody pre najmenších šošonov

Výhody sa budú týkať opäť aj rodín, ktoré sa nám rozrastajú v rodinnom sektore na východnej tribúne. Znova tak napr.; štvorčlenná rodina môže mať celú sezónu za 70€ (50€ permanentka do rodinného sektoru, dve deti = 20€, ženy zadarmo). Podmienkou kúpy permanentky do rodinného sektora je zakúpenie minimálne jednej detskej permanentky za 10€.

ĎALŠIE VÝHODY PRE DRŽITEĽOV PERMANENTIEK:

• 8% zľava v Treska bare na západnej tribúne (vchod 1)

Cenník permanentiek na sezónu 2018/19:

ZĽAVY:

• držitelia permanentiek z minulej sezóny: 10%
  • držitelia klulbových kariet, ISIC, DPMŽ: 5%
  • dôchodcovia v sektoroch A, E, J, O: 40€
  • deti do 16 rokov v rodinnom sektore (VIP K, L, M): 10€
  • deti do 16 rokov v ostatných sektoroch okrem VIP: 15€
  • deti do 5 rokov bezplatne bez nároku na sedadlo
  • držitelia ŤZP (vozíčkari) v sektore E: 0€ a doprovod ŤZP: 35€
  • držitelia ŤZP (nevozíčkari) v sektore E: 35€

• držitelia permanentiek VIP C, D má v cene aj parkovanie na P1 počas zápasov

OTVÁRACIE HODINY (Pokladňa 1 / Uhoľná ulica)

• piatok 13.7. 13:00 – 18:00
  • utorok 17.7. 13:00 – 18:00
  • streda 18.7. 13:00 – 18:00
  • štvrtok 19.7. 13:00 – 18:00

Na Pokladni MŠK je možná aj platba kartou.

Viac informácií o predaji permanentiek na webe MŠK Žilina v sekcii vstupenky alebo mailom: mskzilina@mskzilina.sk.

Klubová karta

Vybavenie a obnova klubových kariet bude prebiehať rovnako ako počas minulej sezóny. Držitelia klubových kariet tak znova budú môcť využívať ceny ako pre registrovaného fanúšika. Obnoviť a vybaviť novú klubovú kartu bude možné rovnako ako u permanentiek, a to od 26. júna na Pokladni MŠK alebo cez e-mail klubkarta@mskzilina.sk, pričom postup je rovnaký.

STÁLE PLATÍ, že vybavenie klubovej karty je iba za cenu už zľavnenej, registrovanej vstupenky. Takže, ak pôjdete napr. na Južnú tribúnu môžete sa rozhodnúť, či

• zaplatíte ako neregistrovaný - 5€
  • zaplatíte ako registrovaný - 3€ a k tomu máte vybavenú aj klubovú kartu na celú sezónu.