ZÁPAS HVIEZD: Ďakujeme

ZÁPAS HVIEZD: Ďakujeme

  • 23. 05. 2018
  • MŠK Žilina
  • článok
  • video

Naozaj nezabudnuteľný a neopakovateľný večer, na ktorý sa bude nielen vo futbalovom klube MŠK Žilina dlho spomínať. Výročie 110 rokov založenia futbalu v Žiline sme oslávili naozaj veľkolepo.

Kapitáni Marek Mintál a aj Milan Škriniar viedli svoje tímy za víťazstvom, no napokon z toho bola pre nás zaslúžená remíza. Viac ako výsledok však bola samotná atmosféra, ktorá vďaka vám vytvorila pre dnes už legendy žilinského klubu dôstojnú kulisu. Fanúšikov "hecovali" nielen skvelí bubeníci, ale aj maskot Šošon, ktorý zvládal nielen svoje zabávačske úlohy, no pri svojej premiére na trávniku dokonca strelil gól.

Stodesať rokov futbalu nie sú iba hráči, ktorí aktívne stále pobehujú na trávnikoch, MŠK Žilina sú aj legendy, ktoré hrali za ŠK, ZVL, Jednotu či Dynamo Žilina. Aj tých sme si spolu s bývalými trénermi a funkcionármi uctili, pretože nezabúdame ani na ich predošlú prácu pre náš klub.

V neposlednom rade sme chceli dopriať čo najviac vám, fanúšikom, ktorí ste nielenže získali cenné autogramy, no niektorí mali to šťastie, že sa na chvíľu stali novým Mintálom či Škriniarom.

Históriu si vážime, pýšime sa našimi odchovancami a bývalými hráčmi a sme nesmierne radi, že vždy keď sa vrátia do Žiliny, nazývajú Štadión MŠK svojím druhým domovom. Šošoni nie sú iba jedným z najúspešnejších slovenských klubov, šošoni sú futbalová rodina.

MŠK Žilina, na Slovensku najlepšia.

Jedno veľké ďakujeme!


celý záznam