Mládežnícky hráč mesiaca Adrián Kaprálik

Mládežnícky hráč mesiaca Adrián Kaprálik

  • 18. 04. 2017
  • MŠK Žilina
  • článok
  • video

Po zime už naplno rozbehli svoje súťaže aj mládežnícke mužstvá, a tak opäť vyberali mládežnícki tréneri spomedzi svojich zverencov toho najlepšieho. Šťastie, za ktorým sa skrývajú výkony na ihrisku i v škole, sa tentokrát usmialo na krídelníka našej U15 Adriána Kaprálika, ktorý absolvoval už tradične tréningovú dávku s Áčkom na hlavnej ploche.

Počasie síce neprialo, no rodákovi z Oravskej Jasenice to vôbec neprekážalo, naopak, na podobné extrémy je z domu zvyknutý. Momentálne zavŕšili zverenci trénera Slavomíra Konečného základnú časť bez straty čo i len bodu, a tak bol šikovný krídelník jasnou voľbou spolu so svojimi školskými výsledkami.

"Opäť sme radi, že sme medzi sebou mohli privítať hráča z Akadémie MŠK, ktorý si vzorovo plní nielen futbalové povinnosti, ale vyniká aj v škole. Aďo ukázal v cvičeniach svoju šikovnosť a rýchlosť, je len na ňom, aby na sebe naďalej pracoval a raz tu trénoval nastálo. Verím, že práve takáto cesta je pre všetkých mládežníkov tou správnou motiváciou," vyjadril sa na adresu svojho menovca hlavný tréner Adrián Guľa.

Čo na tréning hovorí samotný krídelník? S kým si najviac sadol a prečo si precvičil aj angličtinu?

Aďovi želáme v jeho sľubne sa rozvíjajúcej futbalovej kariére čo najviac úspešných zápasov a pevné zdravie!